05.09.2022
Телеканал NTD

Міс Всесвіт — 2021 розплакалася на церемонії

Міс Всесвіт — 2021 розплакалася на церемонії

Сльози радості на очах міс Всесвіт 2021 року. Це учасниця з Індії Харнааз Сандху. Корону на..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Сльози радості на очах міс Всесвіт 2021 року. Це учасниця з Індії Харнааз Сандху. Корону на неї наділа торішня переможниця — мексиканка Андреа Меса.

[Харнааз Сандху, міс Всесвіт ― 2021]:
«Я вражена, бо востаннє Індія отримувала корону «Міс Всесвіт» 21 рік тому. А зараз це сталося знову. Я дуже вдячна всім, хто завжди підтримував мене та вірив у мене. І я готова взяти на себе обов’язки переможниці».

21-річна Сандху — акторка-початківець, а також модель. Говорить кількома мовами, зокрема англійською. Разом з індійкою до трійки фіналісток увійшли учасниці з ПАР та Парагваю.

Конкурс краси відбувся на курорті Ейлат в Ізраїлі. Брали участь дівчата з 77 країн. Україну представляла Анна Неплях із Дніпра. До числа фіналісток вона не потрапила.

«Міс Всесвіт» — один із найпрестижніших конкурсів краси. Цього року він пройшов у 70-те. Зазвичай у змаганні беруть участь дівчата з 80-х країн. Цього разу через пандемію їх було менше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Міс Всесвіт — 2021 розплакалася на церемоніїВільям та Кейт прийняли 8000 гостей у саду Букінгемського палацуБонн став рожевим завдяки квітучій сакуріЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиПарад такс влаштували в Мюнхені з нагоди ювілею Олімпіади-72Ліберійське містечко приваблює серферів ідеальними хвилямиУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігКазковий світ іграшкових поїздів презентували у ФлоренціїКрижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спеку

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: