21.12.2022
Телеканал NTD

Різдвяне частування підготували для мешканців зоопарку в Колумбії

Різдвяне частування підготували для мешканців зоопарку в Колумбії

Подарунки та святковий настрій. У зоопарку колумбійського міста Калі відзначають Різдво. Кожен мешканець отримав частування до..

Дата завантаження: 2022-01-21

video

Подарунки та святковий настрій. У зоопарку колумбійського міста Калі відзначають Різдво. Кожен мешканець отримав частування до смаку.

[Луїса дель Васто, співробітниця зоопарку]:
«Ми підготували коробки з подарунками, мішки з різдвяними посланнями та різдвяні ялинки. Також зробили декорації у вигляді камінів із різдвяними чобітками та прикрасили кілька іглу».

Різдвяні подарунки роздали мурахоїдам, мавпам та лемурам. Також свято прийшло до вольєрів ведмедів, зебр та борсуків. Частування приготували навіть для метеликів — це фрукти, нарізані у вигляді зірочок.

Доглядачі зоопарку кажуть, що тваринам цікавіше, коли їжу доводиться добувати — хоч би з мішка чи коробки.

Зоопарк Калі розкинувся на десятьох гектарах. Тут мешкає 1200 тварин 180 видів. Це мавпи, тигри, ведмеді, ягуар, а також усілякі птахи, рептилії та амфібії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Різдвяне частування підготували для мешканців зоопарку в КолумбіїМорські пейзажі на дні басейну: як розважають дайверів у ГонконзіВіллу з фрескою Караваджо в Римі продадуть на аукціоніДвоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні ІспаніїНайгучніші весілля й розлучення 2021 рокуІталія відзначає День піциКонголезька румба увійшла до списку Світової спадщини ЮНЕСКОЧому марципани — візитівка іспанського міста Толедо$43 мільйони за копію Конституції США: аукціон у Нью-Йорку125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята Дівалі