05.08.2022
Телеканал NTD

Різдвяне частування підготували для мешканців зоопарку в Колумбії

Різдвяне частування підготували для мешканців зоопарку в Колумбії

Подарунки та святковий настрій. У зоопарку колумбійського міста Калі відзначають Різдво. Кожен мешканець отримав частування до..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Подарунки та святковий настрій. У зоопарку колумбійського міста Калі відзначають Різдво. Кожен мешканець отримав частування до смаку.

[Луїса дель Васто, співробітниця зоопарку]:
«Ми підготували коробки з подарунками, мішки з різдвяними посланнями та різдвяні ялинки. Також зробили декорації у вигляді камінів із різдвяними чобітками та прикрасили кілька іглу».

Різдвяні подарунки роздали мурахоїдам, мавпам та лемурам. Також свято прийшло до вольєрів ведмедів, зебр та борсуків. Частування приготували навіть для метеликів — це фрукти, нарізані у вигляді зірочок.

Доглядачі зоопарку кажуть, що тваринам цікавіше, коли їжу доводиться добувати — хоч би з мішка чи коробки.

Зоопарк Калі розкинувся на десятьох гектарах. Тут мешкає 1200 тварин 180 видів. Це мавпи, тигри, ведмеді, ягуар, а також усілякі птахи, рептилії та амфібії.
Коротке посилання на цю сторінку:

Різдвяне частування підготували для мешканців зоопарку в КолумбіїРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євроОстрівець дикої природи приваблює тисячі людей у БангкокуМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюОбійшла Францію: у Великій Британії виготовляють 1600 сортів сируСтародавня лодська мозаїка повернулася до Ізраїлю після світового турнеПожежники поборолися на міжнародних змаганнях у ПольщіМоду Африки показали у Музеї Вікторії та АльбертаПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері БрюсселяУнікальну колекцію робіт Рафаеля зібрали в одному музеї

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: