05.10.2022
Телеканал NTD

Змагання собак-серферів пройшли в Бразилії

Змагання собак-серферів пройшли в Бразилії

Чотирилапі серфери осідлали хвилі в бразильському Наталі. Тут, у водах Атлантики, змагаються собаки разом зі своїми..

Дата завантаження: 2022-07-05

video

Чотирилапі серфери осідлали хвилі в бразильському Наталі. Тут, у водах Атлантики, змагаються собаки разом зі своїми господарями.

Хтось уже досить добре тримається на дошці, а комусь доводиться й поплавати. Про волохатих учасників подбали особливо — вони в рятувальних жилетах.

Перше місце посіла собака Парафіна та її господар Аугушту. Вони вже здобули срібло та бронзу на чемпіонатах світу.

[Аугушту Сезар, переможець змагань]:

«Я схвильований і дуже радий, що я тут і виграв цей титул».

Такі змагання — тут уже традиція.

[Жаклін Кордейру, організаторка змагань]:
«Ми знову довели, що люди та домашні улюбленці можуть разом відпочивати на пляжі, а серфінг із собаками — чудовий вид спорту».

Собачий серфінг виник ще сто років тому. Спочатку змагання проходили в Каліфорнії та на Гаваях. Тепер вони популярні в різних містах та країнах, де можна займатися серфінгом. Багатьох собак готують до змагань від самого малку.
Коротке посилання на цю сторінку:

Змагання собак-серферів пройшли в БразиліїПередгір’я Швейцарських Альп потопають у нарцисахСобаки-серфери: перегони на сапбордах для людей і тварин влаштували в ІспаніїВ Англії побудували грандіозну інсталяцію з доміноЗа що собаку з кличкою Сем зробили героєм коміксу в Чилі70 млн жовтців зацвіли в Південній КаліфорніїВеличезну колекцію сувенірів, присвячених британським монархам, зібрала австралійкаКішка, яка гуляє на велосипеді, стала зіркою Лондона та інтернетуВ Аргентині приготували найбільшу у світі відбивну по-міланськиЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: