29.10.2021
Телеканал NTD

Мільйон вогнів прикрасив данський парк «Тіволі» в передчутті Різдва

Мільйон вогнів прикрасив данський парк «Тіволі» в передчутті Різдва

Мільйон вогнів та тисячі ялинкових іграшок. У данському парку «Тіволі» розпочалася різдвяна казка. Усюди красуються ялинки..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Мільйон вогнів та тисячі ялинкових іграшок. У данському парку «Тіволі» розпочалася різдвяна казка.

Усюди красуються ялинки — їх тут майже тисяча. На прикрашення пішло три з половиною кілометри гірлянд та 70 тисяч кульок та інших іграшок. Святкова ілюмінація освітлює всі будівлі, доріжки й атракціони парку.

[туристка зі США]:
«Тут дуже красиво. Мені подобається дивитися на всі ці вогні. І я люблю серця, і ці, що я побачила в Копенгагені, мені теж сподобалися. Чарівно».

[турист із Великої Британії]:
«Раніше я багато чув про «Тіволі». Мені казали, що взимку тут особливо чарівно. Тому ми спеціально приїхали до Копенгагена, щоб побувати в парку. Мої очікування справдилися. Це дивовижно й чудово».

«Тіволі» — один із найстаріших парків розваг світу. Відкрився 178 років тому. Останні десятиліття тут із розмахом святкують Різдво. Щороку в листопаді парк ненадовго закривають. Потім він постає перед публікою у всій своїй святковій пишності.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мільйон вогнів прикрасив данський парк «Тіволі» в передчутті Різдва1000 звірів за рік урятувала австралійська організаціяПотягати за хвіст: як болівійський гід дружить із диким крокодиломЛеопард і кіт подружилися, упавши в колодязь в ІндіїУ гирлі Темзи підрахували тюленівМоржиха запливла туди, де її не чекали9-річний хлопчик створив застосунок, щоб допомогти брату-аутисту спілкуватисяПанди-близнюки народилися в мадридському зоопаркуНа велосипеді крізь греблю: у Бельгії зробили унікальну велодоріжку81-річний альпініст хоче підкорити майже 300 вершин