06.11.2022
Телеканал NTD

Мільйон вогнів прикрасив данський парк «Тіволі» в передчутті Різдва

Мільйон вогнів прикрасив данський парк «Тіволі» в передчутті Різдва

Мільйон вогнів та тисячі ялинкових іграшок. У данському парку «Тіволі» розпочалася різдвяна казка. Усюди красуються ялинки..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Мільйон вогнів та тисячі ялинкових іграшок. У данському парку «Тіволі» розпочалася різдвяна казка.

Усюди красуються ялинки — їх тут майже тисяча. На прикрашення пішло три з половиною кілометри гірлянд та 70 тисяч кульок та інших іграшок. Святкова ілюмінація освітлює всі будівлі, доріжки й атракціони парку.

[туристка зі США]:
«Тут дуже красиво. Мені подобається дивитися на всі ці вогні. І я люблю серця, і ці, що я побачила в Копенгагені, мені теж сподобалися. Чарівно».

[турист із Великої Британії]:
«Раніше я багато чув про «Тіволі». Мені казали, що взимку тут особливо чарівно. Тому ми спеціально приїхали до Копенгагена, щоб побувати в парку. Мої очікування справдилися. Це дивовижно й чудово».

«Тіволі» — один із найстаріших парків розваг світу. Відкрився 178 років тому. Останні десятиліття тут із розмахом святкують Різдво. Щороку в листопаді парк ненадовго закривають. Потім він постає перед публікою у всій своїй святковій пишності.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мільйон вогнів прикрасив данський парк «Тіволі» в передчутті РіздваЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиВеличезну колекцію сувенірів, присвячених британським монархам, зібрала австралійкаУ зоопарку на Кубі несподівано для всіх народився білий носорігЗ ПАР до Катару на велосипедах на ЧС-2022Австралійці перетворюють морське сміття на твори мистецтваВ Аргентині випустили в океан 12 урятованих пінгвінівДайвери врятували кита, що потрапив до сітей біля берегів МайоркиПарад такс влаштували в Мюнхені з нагоди ювілею Олімпіади-72Перевернутий будинок звели в парку розваг у Румунії

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: