29.09.2021
Телеканал NTD

Квітучий шафран прикрасив поля на півночі Індії

Квітучий шафран прикрасив поля на півночі Індії

Цілі поля шафрану квітнуть на півночі Індії в штаті Джамму і Кашмір. З приймочок цих квіток..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Цілі поля шафрану квітнуть на півночі Індії в штаті Джамму і Кашмір. З приймочок цих квіток роблять одні з найдорожчих прянощів світу. Сотні туристів приїжджають помилуватися красою шафранових полів.

[турист]:
«Краєвид чудовий. Листопад — місяць шафрану. Зазвичай ці рослини квітнуть у жовтні та листопаді, і ми вчасно приїхали. Нам дуже пощастило».

Прохолодний клімат Кашміру та родючий ґрунт із відмінним дренажем ідеально підходять для вирощування шафрану. Однак примхи погоди можуть за мить зіпсувати весь урожай.

Ціна шафрану залежно від якості та країни походження може сягати трьохсот тисяч гривень за кілограм. Причина в тому, що виробництво дуже трудомістке. В одній квітці — усього три приймочки. На кілограм прянощів потрібно 200 тисяч квіток.

Провідним виробником шафрану вважають Іран, за ним іде Індія.
Коротке посилання на цю сторінку:

Квітучий шафран прикрасив поля на півночі ІндіїЯк у Гамбії проводять обряд ініціації юнаківЕквілібрист виконає свій трюк у 50-х містах світу, щоб установити рекорд12 найбажаніших іграшок на Новий рік та Різдво показали в ЛондоніЧаюванням серед розкоші заманюють публіку до старовинного театру в ЛондоніПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки вінШоколадні сукні зачаровують публіку на виставці в ПарижіФлорентійський стейк перетворили на вуличну їжуВії, нігтики й масаж: ярмарок Olympia Beauty повернувся до ЛондонаВіддав життя за мистецтво: відкрилася виставка, присвячена Федорові Ернсту