20.03.2022
Телеканал NTD

Квітучий шафран прикрасив поля на півночі Індії

Квітучий шафран прикрасив поля на півночі Індії

Цілі поля шафрану квітнуть на півночі Індії в штаті Джамму і Кашмір. З приймочок цих квіток..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Цілі поля шафрану квітнуть на півночі Індії в штаті Джамму і Кашмір. З приймочок цих квіток роблять одні з найдорожчих прянощів світу. Сотні туристів приїжджають помилуватися красою шафранових полів.

[турист]:
«Краєвид чудовий. Листопад — місяць шафрану. Зазвичай ці рослини квітнуть у жовтні та листопаді, і ми вчасно приїхали. Нам дуже пощастило».

Прохолодний клімат Кашміру та родючий ґрунт із відмінним дренажем ідеально підходять для вирощування шафрану. Однак примхи погоди можуть за мить зіпсувати весь урожай.

Ціна шафрану залежно від якості та країни походження може сягати трьохсот тисяч гривень за кілограм. Причина в тому, що виробництво дуже трудомістке. В одній квітці — усього три приймочки. На кілограм прянощів потрібно 200 тисяч квіток.

Провідним виробником шафрану вважають Іран, за ним іде Індія.
Коротке посилання на цю сторінку:

Квітучий шафран прикрасив поля на півночі ІндіїВіртуальна реальність: знаменита картина повернулася туди, де була у XVI століттіСтародавнє місто Хатра почали реставрувати після вандалізму ісламістівНа кенійській фабриці вчать видувати вироби зі склаСила квітів: садівницька виставка проходить у НідерландахУ 100-річному депо в Угорщині, як і раніше, ремонтують паровозиЯким був давній фастфуд у ПомпеяхНігерійка малює картини кульковою ручкоюШведка вже п’ять років вишиває копію 70-метрового гобелена з БаєКитайський піаніст-віртуоз виступив в Альпах на висоті 3500 метрів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: