29.10.2021
Телеканал NTD

На острові Пальма закрили три міста: вулканічна лава дісталася океану

На острові Пальма закрили три міста: вулканічна лава дісталася океану

Жителям трьох прибережних міст канарського острова Пальма влада сказала не виходити з дому. До океану дістався..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Жителям трьох прибережних міст канарського острова Пальма влада сказала не виходити з дому. До океану дістався потік лави з місцевого вулкана. Від взаємодії з водою утворилися хмари потенційно небезпечного газу.

Кумбре-В’єха вивергається вже два місяці. До океану дійшов третій язик лави. Він влився у воду на кілька кілометрів північніше від двох інших.

Місцевим жителям ще сказали зачинити вікна. Сильний вітер дме у бік острова.

Закрили й аеропорт. Як очікується, польоти відновлять не раніше ніж за дві доби.

Жителям столиці острова, міста Санта-Крус, уперше з початку виверження порадили вдягнути маски. У повітрі — висока концентрація шкідливих часток та діоксиду сірки.

Для вимірювання якості повітря у район відправили військовиків.

Лава з Кумбре-В’єхи за час виверження зруйнувала коло 2650 будинків. Тисячі людей мусили евакуюватися. Загиблих немає.
Коротке посилання на цю сторінку:

На острові Пальма закрили три міста: вулканічна лава дісталася океануГолосують у наметі: вибори в постраждалих від повені регіонах НімеччиниЄС розширить санкції щодо БілорусіВетеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в ІспаніїЛідери понад 200 країн зібралися на кліматичній конференції у ШотландіїКриза на кордоні: прем’єр Польщі звинуватив РосіюСніговий шторм налетів на ІспаніюВійськовики Гвінеї скинули з посади 83-річного президентаУ Японії стався землетрус силою 5,9 бала«Талібан» оголосив про захоплення Панджшеру – останнього оплоту його супротивників