20.05.2022
Телеканал NTD

В еквадорській тюрмі бунт — загинуло 68 в’язнів

В еквадорській тюрмі бунт — загинуло 68 в'язнів

Розпач та сльози. Ці еквадорці зібралися біля в'язниці «Літораль» у місті Гуаякіль. Вони чекають хоч якоїсь..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Розпач та сльози. Ці еквадорці зібралися біля в’язниці «Літораль» у місті Гуаякіль. Вони чекають хоч якоїсь звістки про рідних. Тут сталася кривава сутичка між в’язнями — друга за цю осінь. Загинуло щонайменше 68 людей, ще два десятки поранено.

Поліція називає причину.

[Танья Варела, представниця поліції]:
«Наразі у деяких тюремних блоках немає лідерів. Звучить дивно, але лідерів випустили після відбуття більш як половини терміну покарання».

Цю інформацію підтвердив губернатор штату Гуаяс. За його словами, в’язні з тюремних блоків, де є лідери, захотіли взяти контроль над тими блоками, де їх немає.

Родичі ув’язнених обурені беззаконням у тюрмах.

[родичка загиблого в’язня]:
«Влада й поліція повинні щось зробити. Гинуть невинні люди, і це несправедливо. Мій племінник не був убивцею. Його посадили за крадіжку мобільного телефона. Чи заслуговує людина на таку смерть за крадіжку мобільного телефона?»

У вересні в цій в’язниці під час такої ж сутички було вбито 118 в’язнів, 80 осіб постраждало. Після цього президент Еквадору на два місяці ввів у в’язницях режим НС.

Це дало змогу виділити додаткове фінансування з бюджету, а також залучити військовиків до охорони порядку. Однак вони можуть перебувати лише зовні — заходити всередину їм заборонено.

Президент звернувся до конституційного суду з проханням скасувати цю заборону. У суді заявили, що цього заходу недостатньо для вирішення кризи.

У тюрмах Еквадору утримують 39 тисяч в’язнів. Проте вони розраховані лише на 29 тисяч осіб. Раніше влада обіцяла побудувати нові тюремні блоки та встановити сучасне обладнання, щоб гарантувати безпеку.
Коротке посилання на цю сторінку:

В еквадорській тюрмі бунт — загинуло 68 в’язнівПутін визнав незалежність ДНР і ЛНР, Захід обіцяє санкціїШанхай перетворився на місто-примаруУ Шанхаї несподівано почали повідомляти про смерті від COVID-19Сумнозвісний клан Маркосів знову повертається до влади на ФіліппінахЄС схвалив новий пакет санкцій проти РосіїКитайські дракони в центрі Нью-Йорка нагадали про криваві репресії в КНРУ Чилі палає велика лісова пожежаСША та Велика Британія відмовляються від російської нафтиІран дедалі ближче до відновлення ядерної угоди

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: