29.11.2021
Телеканал NTD

Немає чим дихати: жителів Делі перевели на віддалену роботу

Немає чим дихати: жителів Делі перевели на віддалену роботу

Жителям індійської столиці та околиць сказали працювати з дому. І цього разу річ не в коронавірусі...

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Жителям індійської столиці та околиць сказали працювати з дому. І цього разу річ не в коронавірусі. У Нью-Делі просто немає чим дихати.

Відповідне розпорядження видав верховний суд. Він також зобов’язав владу не пускати на дороги транспорт другорядної важливості та знизити рівень промислового й пилового забруднення.

Отруйний смог тримається в регіоні з початку листопада. Із суботи через нього на чотири дні закрили школи та зупинили будівництво.

[жителька Нью-Делі]:
«Зараз на вулиці в усіх починаються проблеми з диханням та болять очі. Ніби виходити й не слід, але сидіти вдома теж важко — треба провітрюватися. Важливо, щоби була якась фізична активність. Ми ненадовго виходимо й одразу повертаємося — усюди дим. Навіть якщо ти в масці, в очах однаково виникає подразнення».

Ще одна вимога суду: терміново вжити заходів, щоб запобігати спалюванню стерні в сусідніх штатах Гар’яна, Пенджаб та Уттар-Прадеш. Щороку сотні фермерів у такий спосіб очищують поля для нового посівного сезону. Саме це вважають основним джерелом забруднення повітря взимку.

У понеділок Індекс якості повітря в Делі був на позначці 343. Це рівень «дуже погано». За тривалого впливу такі умови можуть викликати респіраторні захворювання. До речі, минулого тижня було ще гірше — у столиці похолоднішало, й індекс піднявся до позначки майже 500.
Коротке посилання на цю сторінку:

Немає чим дихати: жителів Делі перевели на віддалену роботуШторм «Шахін» налетів на Оман, є жертвиПовені та зсуви в Індії: понад 20 загиблихТисячі гаїтян зібралися під мостом між США й МексикоюЛідери понад 200 країн зібралися на кліматичній конференції у ШотландіїДебати в Європарламенті: Польща і ЄС знову сперечаються щодо верховенства законуГоловною темою Генасамблеї ООН залишається COVID і вакциниПісля відставки Себастьяна Курца в Австрії змінився канцлерЛава вулкана на канарському острові Пальма спалює все на своєму шляху