03.11.2021
Телеканал NTD

Білий трюфель пішов із молотка за 103 тисячі євро

Білий трюфель пішов із молотка за 103 тисячі євро

Для когось — делікатес, а для когось — отрута. За право купити цей білий трюфель боролися..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Для когось — делікатес, а для когось — отрута. За право купити цей білий трюфель боролися ресторатори різних країн. Аукціон провели в італійському містечку Гринцане-Кавур.

Гриб вагою всього 830 грамів пішов із молотка за 103 тисячі євро. У торгах переміг італійський шеф-кухар, ресторан якого працює в Гонконгу.

Білий трюфель, на відміну від чорного, не вирощують штучно. Ці гриби збирають у лісі. Вони ростуть у землі під дубами та хвойними деревами. Знаходять трюфелі спеціально навчені собаки.

Ці гриби є в Італії та деяких інших європейських країнах, а також у США. Білий трюфель вважають досить рідкісним, у деяких регіонах це вид, що зникає.

Гриб має унікальний смак та аромат. У Німеччині, Італії, Швеції білий трюфель — це вишукана страва. А іспанці та французи вважають його отруйним.

Цікаво, що в італійському місті Альба щороку навіть проходить Міжнародний ярмарок білих трюфелів. Він збирає коло 100 тисяч гостей з усього світу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Білий трюфель пішов із молотка за 103 тисячі євроСомалійка малює картини, щоб змінити життя країни на краще75-річчю від дня народження Девіда Бові присвятили виставку в Нью-ЙоркуСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструментиГарбуз заввишки з 5-поверховий будинок з’явився біля затоки в ГонконзіКазковий світ ляльок повертається на сцену в МексиціТренажери допомагають австралійцям позбуватися депресіїВеликий синій кит зі сміття: у Києві з’явився новий артоб’єктСвітлові інсталяції пожвавили нічне ОслоЯк жили вікінги, показали на фестивалі в Англії