20.03.2022
Телеканал NTD

Білий трюфель пішов із молотка за 103 тисячі євро

Білий трюфель пішов із молотка за 103 тисячі євро

Для когось — делікатес, а для когось — отрута. За право купити цей білий трюфель боролися..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Для когось — делікатес, а для когось — отрута. За право купити цей білий трюфель боролися ресторатори різних країн. Аукціон провели в італійському містечку Гринцане-Кавур.

Гриб вагою всього 830 грамів пішов із молотка за 103 тисячі євро. У торгах переміг італійський шеф-кухар, ресторан якого працює в Гонконгу.

Білий трюфель, на відміну від чорного, не вирощують штучно. Ці гриби збирають у лісі. Вони ростуть у землі під дубами та хвойними деревами. Знаходять трюфелі спеціально навчені собаки.

Ці гриби є в Італії та деяких інших європейських країнах, а також у США. Білий трюфель вважають досить рідкісним, у деяких регіонах це вид, що зникає.

Гриб має унікальний смак та аромат. У Німеччині, Італії, Швеції білий трюфель — це вишукана страва. А іспанці та французи вважають його отруйним.

Цікаво, що в італійському місті Альба щороку навіть проходить Міжнародний ярмарок білих трюфелів. Він збирає коло 100 тисяч гостей з усього світу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Білий трюфель пішов із молотка за 103 тисячі євроУ Єрусалимі виявили плиту стародавнього вівтаря, яка стояла в усіх перед очимаЩо практикують в Індії у Всесвітній день здоров’яОзера, сади й луки: туристи знову прямують до Кашміру«Курча коронації»: яке меню склали для Єлизавети II на честь коронаціїМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюВіртуальна реальність дає змогу погуляти Нотр-Дамом різних епохРідкісна каблучка з діамантом вагою 80 каратів не знайшла покупця на аукціоніЯкі із себе перші марокканські анімаційні фільми70 видів локшини: цей магазин у Бангкоку став дуже популярним

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: