20.04.2022
Телеканал NTD

Світлові інсталяції пожвавили нічне Осло

Світлові інсталяції пожвавили нічне Осло

Сяйні фігури розвіюють морок вечірнього Осло. Тут проходить фестиваль світлових інсталяцій. Цього року його присвятили довкіллю...

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Сяйні фігури розвіюють морок вечірнього Осло. Тут проходить фестиваль світлових інсталяцій. Цього року його присвятили довкіллю.

Найбільша інсталяція називається «Безодня». Автора надихнули морські мешканці, що в глибині океану.

[Ніколя Паолоцці, дизайнер]:
«Для мене світло — це як маяк у темряві. Воно дуже важливе для людей. Вогні, вуличні ліхтарі — нам постійно треба світло».

А це світлове шоу під назвою «Монада» показує ритм життя всесвіту.

[Анастасія Ісашсен, дизайнерка]:

«Це проєкція на водному екрані. «Монада» ілюструє початок нового витка життя після пандемії. Вона змусила нас усіх задуматися про те, що таке життя й наскільки воно тендітне».

Освітлений глобус, який створив британський дизайнер, показує, якою бачать Землю астронавти. Частиною ще однієї світлової інсталяції став Нобелівський центр миру.
Коротке посилання на цю сторінку:

Світлові інсталяції пожвавили нічне ОслоАнанасові плантації і крокодилячі ферми дивують туристів70 видів локшини: цей магазин у Бангкоку став дуже популярнимУ Данії збудували копію човна вікінгів, що плавав у XI століттіРідкісний малюнок Мікеланджело виставлять на аукціон за 30 млн євроВертикальний забіг організували в найвищому хмарочосі Південної КореїОзера, сади й луки: туристи знову прямують до КашміруМолоде покоління майстрів виготовляє скрипки в АлбаніїТуристи поступово повертаються до НепалуКолись утрачену картину Гвідо Рені показали на виставці в Римі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: