29.11.2021
Телеканал NTD

Світлові інсталяції пожвавили нічне Осло

Світлові інсталяції пожвавили нічне Осло

Сяйні фігури розвіюють морок вечірнього Осло. Тут проходить фестиваль світлових інсталяцій. Цього року його присвятили довкіллю...

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Сяйні фігури розвіюють морок вечірнього Осло. Тут проходить фестиваль світлових інсталяцій. Цього року його присвятили довкіллю.

Найбільша інсталяція називається «Безодня». Автора надихнули морські мешканці, що в глибині океану.

[Ніколя Паолоцці, дизайнер]:
«Для мене світло — це як маяк у темряві. Воно дуже важливе для людей. Вогні, вуличні ліхтарі — нам постійно треба світло».

А це світлове шоу під назвою «Монада» показує ритм життя всесвіту.

[Анастасія Ісашсен, дизайнерка]:
«Це проєкція на водному екрані. «Монада» ілюструє початок нового витка життя після пандемії. Вона змусила нас усіх задуматися про те, що таке життя й наскільки воно тендітне».

Освітлений глобус, який створив британський дизайнер, показує, якою бачать Землю астронавти. Частиною ще однієї світлової інсталяції став Нобелівський центр миру.
Коротке посилання на цю сторінку:

Світлові інсталяції пожвавили нічне ОслоАси повітроплавання зустрілися на фестивалі в Німеччині125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструменти75-річчю від дня народження Девіда Бові присвятили виставку в Нью-ЙоркуПоля квітучого латаття прикрасили ІндіюВідразу п’ять мініскульптур поповнили вулиці КиєваЖивопис на траві: гігантська картина на горі у ШвейцаріїСпорт та екологія — головні тренди на виставці дитячих товарів у ЛондоніГітари Преслі та Клептона: рок-н-рольний аукціон пройде в Нью-Йорку