03.12.2021
Телеканал NTD

Санта-Клаус відкрив різдвяний сезон в Ізраїлі

Санта-Клаус відкрив різдвяний сезон в Ізраїлі

У Санта-Клауса в Ізраїлі почалися різдвяні клопоти. Цього року він вирішив відкрити святковий сезон на Тиверіадському..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

У Санта-Клауса в Ізраїлі почалися різдвяні клопоти. Цього року він вирішив відкрити святковий сезон на Тиверіадському озері.

У біблійних текстах це місце називається Галілейським морем. Згідно з ними, Ісус провів на його берегах та в прилеглих містах багато часу. Ці місця популярні серед туристів.

Звідси Санта вирушить у щорічну подорож. Вітати малечу й роздавати різдвяні подарунки починає вже зараз.

[Санта-Клаус]:
«Торік у мене зазвичай була маска, та я не хочу йти на поводі в коронавірусу. Адже діти не розуміють того, що відбувається зараз у світі. Вони як ангели. Треба дарувати їм щастя, любов та подарунки. Тому ми намагаємося не здаватися й жити. Наближається Різдво. Усім щасливого Різдва та веселого Нового року».

Тиверіадське озеро — найнижче прісноводне озеро на планеті. На його берегах є багато цілющих гарячих джерел.

А Санта вирушає далі. Йому ще треба поздоровити місцевих виноробів та делегацію велосипедистів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Санта-Клаус відкрив різдвяний сезон в Ізраїлі12 найбажаніших іграшок на Новий рік та Різдво показали в ЛондоніСлеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрівКилим із квітів прикрасив пустелю в Чилі попри посуху125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліМагію «Disney» розкривають на виставці в МіланіОстанній Бонд Крейга: агенту 007 не час помиратиСобачки-котики: виставка різдвяних іграшок проходить у ЛондоніМорські пейзажі на дні басейну: як розважають дайверів у ГонконзіПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки він