06.10.2022
Телеканал NTD

Санта-Клаус відкрив різдвяний сезон в Ізраїлі

Санта-Клаус відкрив різдвяний сезон в Ізраїлі

У Санта-Клауса в Ізраїлі почалися різдвяні клопоти. Цього року він вирішив відкрити святковий сезон на Тиверіадському..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

У Санта-Клауса в Ізраїлі почалися різдвяні клопоти. Цього року він вирішив відкрити святковий сезон на Тиверіадському озері.

У біблійних текстах це місце називається Галілейським морем. Згідно з ними, Ісус провів на його берегах та в прилеглих містах багато часу. Ці місця популярні серед туристів.

Звідси Санта вирушить у щорічну подорож. Вітати малечу й роздавати різдвяні подарунки починає вже зараз.

[Санта-Клаус]:

«Торік у мене зазвичай була маска, та я не хочу йти на поводі в коронавірусу. Адже діти не розуміють того, що відбувається зараз у світі. Вони як ангели. Треба дарувати їм щастя, любов та подарунки. Тому ми намагаємося не здаватися й жити. Наближається Різдво. Усім щасливого Різдва та веселого Нового року».

Тиверіадське озеро — найнижче прісноводне озеро на планеті. На його берегах є багато цілющих гарячих джерел.

А Санта вирушає далі. Йому ще треба поздоровити місцевих виноробів та делегацію велосипедистів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Санта-Клаус відкрив різдвяний сезон в ІзраїліРоботи ремісників і дизайнерів показали на виставці у ВенеціїРекорд Гіннеса: найдовший у світі скляний міст відкрили у В’єтнаміВід обладунків самураїв до японської порцеляни: королівську колекцію показали в ЛондоніВіртуальна реальність дає змогу погуляти Нотр-Дамом різних епохПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері БрюсселяІндія побила рекорд Гіннеса з найшвидшого будівництва дорігМолодь Судану на тлі політичних потрясінь шукає розради в мистецтвіПонад 60 кімоно показали на виставці в Нью-ЙоркуПортрети й діадеми британських королев можна оглянути в Лондоні

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: