06.10.2022
Телеканал NTD

Фестиваль традицій та ремесел Пакистану проходить в Ісламабаді

Фестиваль традицій та ремесел Пакистану проходить в Ісламабаді

Усе найкраще Пакистану — в одному місці. Лише раз на рік в Ісламабаді збираються хранителі традицій..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Усе найкраще Пакистану — в одному місці. Лише раз на рік в Ісламабаді збираються хранителі традицій та ремесел з усієї країни. Цими днями тут проходить фестиваль «Лок Мела».

Східна музика, танці, яскраве вбрання — святковий настрій витає в повітрі.

[гість фестивалю]:
«Чудова можливість побувати на цьому фестивалі й побачити весь Пакистан в одному місці. Ми все тут оглянули, але особливо нам сподобалися народні танці».

На фестивалі можна побачити, як появляються всілякі вироби ручної роботи. Ось демонструють свою майстерність ткачі. Вони роблять шалі, саронги й простирадла.

[Лал Букш, ткач]:
«Цьому ремеслу вже 200 років. Майстерність перейшла до нас від предків. Тепер я навчаю дітей. Це сімейне ремесло. Я радий, що людям до вподоби наші вироби».

А це творчий процес пакистанської художниці. Вона створює мозаїку з натурального каменю.

[Шазія Наваб, художниця]:
«Моя спеціалізація — декоративні вироби. Хочеться, щоби в Пакистані створювали з мармуру такі мозаїки. Я роблю прикраси для внутрішнього й зовнішнього простору будинків».

А тут знову лунає музика. На таких інструментах грають синдхи й кашмірці. І, звісно, навколо витає аромат східних страв. Їжі тут багато.

[туристка з Туреччини]:
«Їжа чудова. Я купила тут картини — це чудові твори мистецтва. Фестиваль дуже хороший».

Мета заходу — зберігати традиційну культуру й ремесла. Крім того, пакистанські майстри можуть тут продавати свої вироби без посередників.
Коротке посилання на цю сторінку:

Фестиваль традицій та ремесел Пакистану проходить в ІсламабадіМісце кораблетрощі стало курортомУ Данії збудували копію човна вікінгів, що плавав у XI століттіОбійшла Францію: у Великій Британії виготовляють 1600 сортів сируРаритети зі світу спорту, музики й політики відкрили публіці в Нью-ЙоркуРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євроУ Бразилії збудували ще одну гігантську статую ХристаСклодув із Гани перетворює відходи на гарні витвориЯпонський парад пройшов у Нью-ЙоркуРекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: