20.03.2022
Телеканал NTD

Поля Умбрії вбралися в червоні й жовтогарячі шати

Поля Умбрії вбралися в червоні й жовтогарячі шати

Ці виноградники вражають барвами й геометрією. Восени італійський регіон Умбрія наче перевдягається. Ніби величезним пензлем, природа..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Ці виноградники вражають барвами й геометрією. Восени італійський регіон Умбрія наче перевдягається. Ніби величезним пензлем, природа розфарбовує рослини в червоний, жовтий та жовтогарячий.

[Деніс Романеллі, виробник вина]:
«Виноград зелений, як і всі рослини. Коли приходить осінь, лоза засинає й перестає виробляти хлорофіл, який є основою живлення. Після цього проявляються всі кольори, що містяться під ним — червоний та жовтогарячий. Це все рослинні пігменти».

Так наче цих кольорів не досить, природа зрідка додає нових барв: небо стає темно-сірим й освітлюється веселкою.

[П’єр Паоло Метеллі, фотограф]:
«Мальовниче та дивовижне місце, де кожен пагорб не схожий на інший. Пейзаж скрізь різний. Треба просто блукати цими сільськими дорогами та милуватися краєвидами».

Щоосені тут проводять забіг. Але це не так спорт, як данина традиціям цього регіону. Наприклад, учасники біжать не лише крізь виноградники, а й через винні льохи.

Умбрія лежить на півночі від регіону Лаціо, у якому розташований Рим. Тут вирощують білий виноград сорту грекето, а також червоний санджовезе.
Коротке посилання на цю сторінку:

Поля Умбрії вбралися в червоні й жовтогарячі шатиДитинча рідкісного тюленя-ченця врятували й повернули в дику природу ГреціїКоти-гіганти захопили кафе в ОсаціВівчарка винюхує чужорідні рослини, рятуючи природу Австралії16-річний пілот вирушив у політ навколо світуСліпий грає в теніс і їздить на велосипедіКафе знайшло управу на знахабнілих чайокПоряд з аеропортом у Флориді вже 70 років живуть дикі мавпиУ дику природу Колумбії повернули понад 160 звірів та птахівБонн став рожевим завдяки квітучій сакурі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: