03.01.2021
Телеканал NTD

3000 рідкісних річкових черепах випустили в тропічних лісах Перу

3000 рідкісних річкових черепах випустили в тропічних лісах Перу

3000 таких маленьких і дуже жвавих черепах оселилися в тропічних лісах у Перу. Дитинчата належать до..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

3000 таких маленьких і дуже жвавих черепах оселилися в тропічних лісах у Перу. Дитинчата належать до виду теракай із родини щитоногі черепахи. Їх виростили місцеві біологи.

Зараз настав час самостійного життя. Черепашок привезли до берегів Амазонки.

[Сабріна Піпа, біолог]:
«Це важливо для збереження виду в цьому регіоні. Тут на цих черепах полювали багато років. Наша головна мета — знову заселити ними територію».

Річкових черепах раніше часто їли. Їх також тримали як домашніх улюбленців. Нині ж цей вид потрапив до списку вразливих, і тепер його доводиться рятувати.

[Альберто Суарес, учасник програми збереження черепах]:
«Цей чудовий процес розпочався у 2019-му. Уже минуло три роки, і ми дуже раді, що дедалі більше людей підтримує цей проєкт. Він, безперечно, триватиме ще багато років».

За попередні два роки в Амазонку випустили 6000 дитинчат черепах.
Коротке посилання на цю сторінку:

3000 рідкісних річкових черепах випустили в тропічних лісах ПеруНа велосипеді крізь греблю: у Бельгії зробили унікальну велодоріжкуДитинча карликового бегемота показали в зоопарку ФранціїУ гирлі Темзи підрахували тюленівУ Кенії слоненят-сиріт годують козячим молокомПриватний сад і його 300 статуетокБоснійський весільний музикант знайшов спосіб, як не втрачати чайовихПанди-близнюки народилися в мадридському зоопаркуБрати-перукарі вистрижуть шедевр на вашій потилиціІспанець перетворює пластикові відходи на модні меблі