06.11.2022
Телеканал NTD

Четверо бенгальських тигренят поповнили зоопарк у Мексиці

Четверо бенгальських тигренят поповнили зоопарк у Мексиці

Грізно гарчить і навіть нападає. Ця бенгальська тигриця вже місяць ревно охороняє своїх дитинчат. Четверо тигренят..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Грізно гарчить і навіть нападає. Ця бенгальська тигриця вже місяць ревно охороняє своїх дитинчат. Четверо тигренят народилися в зоопарку «Сан-Хорхе» мексиканського міста Сьюдад-Хуарес.

[Порфіріо Сільва, доглядач]:
«Ми чекаємо, коли ветеринари зможуть визначити стать малят. Іншим зоопаркам теж треба бенгальські тигри, і ми можемо обмінятися із ними тваринами».

Бенгальські тигри — вид, що зникає. Тому кожне нове тигреня — надія на відновлення популяції.

[Аврора Каеро, ветеринар]:
«Розмноження в неволі потребує великих зусиль. Для тварин має значення багато чого, зокрема харчування і досить просторий вольєр. Отже, народження тигренят — це показник того, що ми все робимо правильно. Ми дуже щасливі».

Ветеринари поки не можуть обстежити тигренят. Проте візуально всі дитинчата здорові.
Коротке посилання на цю сторінку:

Четверо бенгальських тигренят поповнили зоопарк у МексиціЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботиДайвери врятували кита, що потрапив до сітей біля берегів МайоркиКартинами з пелюсток прикрасили цілу вулицю італійського містечка650 старовинних годинників зібрали три покоління індійської родиниКішка, яка гуляє на велосипеді, стала зіркою Лондона та інтернетуРекорд Гіннеса: бразилець працює в одній компанії найдовше у світіКазковий світ іграшкових поїздів презентували у ФлоренціїЗа що собаку з кличкою Сем зробили героєм коміксу в Чилі

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: