29.10.2021
Телеканал NTD

Індійці їдуть святкувати Дівалі на гірські курорти

Індійці їдуть святкувати Дівалі на гірські курорти

Індійці поспішають на гірські курорти. Шимлу, що на півночі країни, туристи просто заполонили. Нині в Індії..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Індійці поспішають на гірські курорти. Шимлу, що на півночі країни, туристи просто заполонили. Нині в Індії святкують Дівалі, а ще проводять фестиваль вогнів, головні атрибути якого сяйні ліхтарі, свічки та феєрверки.

[турист]:
«Наразі сезон відпусток. Через локдаун ми сиділи вдома. А зараз настали свята, тому я з друзями приїхав до Шимли, щоб разом повеселитися».

Завдяки туристам знову наповнилися так звані іграшкові потяги. Вони ходять вузькоколійною залізницею Калка—Шимла. Її додано до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

[Харіш В’яс, працівник турагентства]:
«У міжсезоння поїзди порожні, туристів мало. Тепер сюди поїдуть мандрівники із Гуджарату. Останні два роки через пандемію не було роботи, а цього святкового сезону наш бізнес знову процвітає».

Для індійців Дівалі важливе. Воно триває кілька днів. Починається з Дхантерасу — свята, присвяченого божеству процвітання. Цього дня заведено купувати золото та срібло. Завершується Дівалі святом братів та сестер. Воно називається Бхаї-дудж.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійці їдуть святкувати Дівалі на гірські курортиАвстралійським дітям почали викладати мову аборигенівУнікальну колекцію картин експонує Берлінський музейВ Індії знову пустили «іграшкові» поїзди вузькоколійною залізницеюРояль на воді: Лондоном плаває незвичайне судноВесілля на висоті 6400 метрів: болівійська пара одружилася на горі в АндахЧаюванням серед розкоші заманюють публіку до старовинного театру в ЛондоніРеквізит із фільмів зі Сталлоне продадуть на аукціоніПлощу Мікеланджело у Флоренції оновлюють, а Давида — миютьКвітучий шафран прикрасив поля на півночі Індії