29.10.2021
Телеканал NTD

Двоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні Іспанії

Двоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні Іспанії

Двоє білих левенят народилося в заповіднику на півдні Іспанії. Вони не альбіноси. Світла шерсть — результат..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Двоє білих левенят народилося в заповіднику на півдні Іспанії. Вони не альбіноси. Світла шерсть — результат генетичного захворювання.

[Елісабет Родрігес, доглядачка]:
«Їхні батьки — звичайні африканські леви. Тому ми зовсім не очікували, що в них народяться білі левенята».

Лев’ятам менш ніж тиждень від народження. Їх перенесли до спеціальної дитячої кімнати. Тут малят вигодовуватимуть під постійним наглядом. Доглядачам допомагає біолог.

[Фабіола Меса, біолог]:
«Для мене це щось дивовижне. Не щодня можна взяти на руки білого лева. Я дуже рада, що можу працювати з рідкісними тваринами».

Білі леви — не окремий підвид. Тому вони не мають свого охоронного статусу. Таких хижаків у дикій природі трохи більше ніж десяток. Незвичайне забарвлення їм лише заважає — їх ліпше бачать і мисливці, і потенційна здобич.
Коротке посилання на цю сторінку:

Двоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні ІспаніїСанта-Клаус відкрив різдвяний сезон в ІзраїліРецепти предків: палестинська сім’я готує східні солодощі125 картин на підлозі: індійські художники готуються до свята ДіваліРідкісний килим китайського імператора продали на аукціоні за $ 7,7 млн100 років на дні: музей затонулих військових кораблів відкрився в ТуреччиніСомалійка малює картини, щоб змінити життя країни на кращеКазковий світ ляльок повертається на сцену в МексиціМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна ВермераПодивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагу