20.03.2022
Телеканал NTD

Двоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні Іспанії

Двоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні Іспанії

Двоє білих левенят народилося в заповіднику на півдні Іспанії. Вони не альбіноси. Світла шерсть — результат..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Двоє білих левенят народилося в заповіднику на півдні Іспанії. Вони не альбіноси. Світла шерсть — результат генетичного захворювання.

[Елісабет Родрігес, доглядачка]:
«Їхні батьки — звичайні африканські леви. Тому ми зовсім не очікували, що в них народяться білі левенята».

Лев’ятам менш ніж тиждень від народження. Їх перенесли до спеціальної дитячої кімнати. Тут малят вигодовуватимуть під постійним наглядом. Доглядачам допомагає біолог.

[Фабіола Меса, біолог]:
«Для мене це щось дивовижне. Не щодня можна взяти на руки білого лева. Я дуже рада, що можу працювати з рідкісними тваринами».

Білі леви — не окремий підвид. Тому вони не мають свого охоронного статусу. Таких хижаків у дикій природі трохи більше ніж десяток. Незвичайне забарвлення їм лише заважає — їх ліпше бачать і мисливці, і потенційна здобич.
Коротке посилання на цю сторінку:

Двоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні ІспаніїМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюГігантських «сороконіжок» Тео Янсена показали в музеї в ГаазіКартини з ароматом демонструють у Музеї ПрадоМексиканці зустріли весну серед пірамід ТеотіуаканаТиждень моди в Лондоні: колекція турка Бори АксуЗолоту карету готують до платинового ювілею Єлизавети ІІІракський тесляр став талановитим різьбярем по каменюУ зоопарку Пакистану тварин рятують від спекиПерегони на катамаранах: гамір у тихому озері Брюсселя

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: