20.04.2022
Телеканал NTD

У Нігерії обвалилася багатоповерхівка — під завалами може бути до 100 будівельників

У Нігерії обвалилася багатоповерхівка — під завалами може бути до 100 будівельників

Це мала бути елітна багатоповерхівка, але тепер це купа уламків, яка забрала невідомо скільки людських життів...

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Це мала бути елітна багатоповерхівка, але тепер це купа уламків, яка забрала невідомо скільки людських життів. Трагедія сталася у Лагосі — комерційній столиці Нігерії. Обвалилася двадцятидвохповерхова новобудова.

[Джеррі Джон, електрик]:
«Усередині багато людей — ті, хто робив стяжку, електрики, сантехніки — усі всередині. І скажу вам, що власник компанії також усередині, бо вранці тут стояв чорний джип».

Чи це так, офіційно поки не повідомляють. На місці працюють екскаватори. Скільки саме людей під завалами, сказати складно. За словами робітників, яким вдалося врятуватися, там могло перебувати до ста людей.

[Ісреал, будівельник]:
«Ми працювали, а потім зробили перерву. Багато хто був усередині. Я тільки ввімкнув телефон. Коли я вийшов, то побачив, що будівля валиться».

Загибель чотирьох уже підтвердили. Стільки ж витягли живими.

Подія сталася в престижному районі Ікої, який активно забудовують.

Будівля, що завалилася, була однією з трьох веж, які зводила приватна компанія. У рекламі вона пропонувала клієнтам «життя без стресу, доповнене готельним стилем». Найдешевша квартира тут коштувала мільйон 200 тисяч доларів.

Що стало причиною трагедії, наразі невідомо. Президент Нігерії наказав провести розслідування, а також висловив свої співчуття.

Нігерія — найгустонаселеніша країна Африки. Такі випадки тут не рідкість. Будівельних правил не дотримуються, а матеріали не відповідають стандартам. Так, 7 років тому в Лагосі обвалився шестиповерховий будинок — загинуло 116 людей.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Нігерії обвалилася багатоповерхівка — під завалами може бути до 100 будівельниківКолишній в’язень китайського трудового табору розповів про пережитеУ Південно-Африканській Республіці внаслідок повені загинуло щонайменше 260 осібВ укритті шахти в Буркіна-Фасо зниклих безвісти гірників не виявилосяУ світі протестують проти російського вторгнення в УкраїнуУ Чилі палає велика лісова пожежаНовий теракт в Ізраїлі: застрелено п’ятьох«Просто катастрофа»: в Аргентині не вдається впоратися з лісовими пожежамиУ Ємені після 7 років війни почалося двомісячне перемир’яДо 30 років в’язниці: суд Куби почав виносити вироки учасникам торішніх протестів

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: