20.05.2022
Телеканал NTD

Уперше з 2017 року: в Єгипті скасували режим надзвичайного стану

Уперше з 2017 року: в Єгипті скасували режим надзвичайного стану

Уперше з 2017 року в Єгипті перестав діяти режим надзвичайного стану. Президент Абдель Фаттах ас-Сісі написав..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Уперше з 2017 року в Єгипті перестав діяти режим надзвичайного стану. Президент Абдель Фаттах ас-Сісі написав у фейсбуку, що тепер країна — оазис безпеки та стабільності у регіоні.

Багато єгиптян із цим згодні.

[Маджид Юніс, житель Єгипту]:
«Режим НС накладав зобов’язання на людей, але була безпека. Те, що його зняли, означає, що в країні стабільність та безпека. Коли є безпека, то режим НС треба знімати».

[Мохамед Хуссейн, житель Єгипту]:
«У країні, дякувати Богу, стало краще. Є безпека, стабільність. Добре, що цей закон скасували».

Режим НС запровадили у квітні 2017 року після терактів у церквах Танти та Александрії. Тоді внаслідок вибухів у Вербну неділю загинуло 45 людей, 120 постраждало. Відповідальність узяла на себе терористична організація «Ісламська держава».

Тоді влада запровадила режим НС на три місяці. Відтоді його продовжували 18 разів.

Режим НС надавав силовикам необмежені повноваження. Раніше він постійно діяв у Єгипті з 1981 року. Після революції 2011-го його скасували.
Коротке посилання на цю сторінку:

Уперше з 2017 року: в Єгипті скасували режим надзвичайного стануЖителі Шанхая протестують проти карантинних центрів у житлових будинкахНайгірша за десятиліття посуха загрожує голодом мільйонам африканцівООН закликає КНДР відкрити кордони для гумдопомогиЯєчна криза: перед Великоднем у світі злетіли ціни на яйцяКількість біженців з України сягнула 2,8 мільйонаПовінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовикиВ Угорщині та Сербі у владі залишилися колишні лідериКандидатуру Трампа підтримало більш як половина учасників конференції Американського консервативного союзуМакрон висунув свою кандидатуру на президентські вибори

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: