06.11.2022
Телеканал NTD

Дональд Трамп запустить власну соцмережу

Дональд Трамп запустить власну соцмережу

45-й президент США Дональд Трамп оголосив, що запустить власну соцмережу під назвою TRUTH Social, що можна..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

45-й президент США Дональд Трамп оголосив, що запустить власну соцмережу під назвою TRUTH Social, що можна перекласти як «соцмережа правди».

За словами Трампа, ця платформа виступить проти технологічних гігантів, наприклад Твіттеру та Фейсбуку, які раніше заблокували сторінки експрезидента.

У письмовому зверненні Трамп сказав, що ми живемо у світі, де угруповання «Талібан» добре представлене у твіттері, однак американського президента в ньому голосу позбавлено. За його словами, це неприпустимо.

Як очікується, бета-версію соцмережі запустять уже наступного місяця. Зареєструватися в ній поки можна буде тільки за запрошенням. Відкрити платформу для всіх планують у першому кварталі 2022 року.

Пізніше також має запрацювати платна платформа стрімінгу відео TMTG +, яку також запустить Трамп. На ній буде розважальний і новинний контент, а також подкасти. У майбутньому вона планує стати серйозним конкурентом хмарним сервісам від Amazon і Google.

Нагадаємо, твіттер, фейсбук та інші соціальні мережі закрили Трампу доступ після заворушень у Капітолії 6 січня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дональд Трамп запустить власну соцмережуАмериканка понад 2 місяці намагалася виїхати з Китаю в умовах суворого карантинуПершотравневі погроми: чим закінчилися демонстрації в ПарижіСтрілянина в початковій школі США: загинуло 19 дітейУ Шанхаї несподівано почали повідомляти про смерті від COVID-19Повінь у Південно-Африканській Республіці: людям допоможуть військовикиДерждепартамент США критикує Китай за придушення свободи віриМільйони людей у ​​Південній Азії постраждали від повеней

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: