29.11.2021
Телеканал NTD

Дональд Трамп запустить власну соцмережу

Дональд Трамп запустить власну соцмережу

45-й президент США Дональд Трамп оголосив, що запустить власну соцмережу під назвою TRUTH Social, що можна..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

45-й президент США Дональд Трамп оголосив, що запустить власну соцмережу під назвою TRUTH Social, що можна перекласти як «соцмережа правди».

За словами Трампа, ця платформа виступить проти технологічних гігантів, наприклад Твіттеру та Фейсбуку, які раніше заблокували сторінки експрезидента.

У письмовому зверненні Трамп сказав, що ми живемо у світі, де угруповання «Талібан» добре представлене у твіттері, однак американського президента в ньому голосу позбавлено. За його словами, це неприпустимо.

Як очікується, бета-версію соцмережі запустять уже наступного місяця. Зареєструватися в ній поки можна буде тільки за запрошенням. Відкрити платформу для всіх планують у першому кварталі 2022 року.

Пізніше також має запрацювати платна платформа стрімінгу відео TMTG +, яку також запустить Трамп. На ній буде розважальний і новинний контент, а також подкасти. У майбутньому вона планує стати серйозним конкурентом хмарним сервісам від Amazon і Google.

Нагадаємо, твіттер, фейсбук та інші соціальні мережі закрили Трампу доступ після заворушень у Капітолії 6 січня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Дональд Трамп запустить власну соцмережу«Ми залишаємося»: у Польщі вийшли на протестУ Японії стався землетрус силою 5,9 бала«Талібан» оголосив про захоплення Панджшеру – останнього оплоту його супротивниківМасове вбивство в Норвегії: чоловік убив з лука п’ятьох людейЛідери понад 200 країн зібралися на кліматичній конференції у Шотландії«Велика двадцятка» допоможе бідним країнам виробляти вакциниВійськовики Гвінеї скинули з посади 83-річного президентаГубернатор Техасу скасував обов’язкову вакцинацію100 країн пообіцяли зупинити вирубування лісів