03.01.2021
Телеканал NTD

Німеччиною пронісся шторм «Ігнац»

Німеччиною пронісся шторм «Ігнац»

Злива й ураганні пориви вітру швидкістю понад 100 кілометрів за годину. На Німеччину налетів перший цього..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Злива й ураганні пориви вітру швидкістю понад 100 кілометрів за годину. На Німеччину налетів перший цього сезону сильний шторм. Попередження про негоду випустили для більшої частини країни. Людей просили не виходити з дому.

Повалено багато дерев. Деякі, впавши, пошкодили будівлі й перекрили дорожній рух. Пошкоджено лінії електропередачі. У деяких регіонах є постраждалі, але про загиблих повідомлень не надходило.

У Берліні два дерева впали на житловий будинок.

[Томас Кірштейн, пожежник]:
«На цих деревах багато листя. Це означає, що вітру легше їх звалити — поверхня взаємодії більша. Саме це ми бачимо сьогодні — доводиться прибирати багато повалених дерев».

Шторм назвали «Ігнац».

Порушено й графік роботи транспорту — потяги не ходять або ходять із великими затримками. У Північному Рейні — Вестфалії зупинили й поїзди далекого сполучення.

Метеорологи застерігають, що можуть початися повені. Це стосується районів на узбережжі Північного моря і річок Ельба та Везер.
Коротке посилання на цю сторінку:

Німеччиною пронісся шторм «Ігнац»У Японії стався землетрус силою 5,9 балаЛава вулкана на канарському острові Пальма спалює все на своєму шляхуПісля відставки Себастьяна Курца в Австрії змінився канцлерЯкий спадок залишає Меркель після 16 років на посаді канцлераПровідний економіст МВФ: «Це унікальне відновлення»МКС розслідує можливі злочини проти людяності у ВенесуеліВ еквадорській тюрмі бунт — загинуло 68 в’язнівКриза на кордоні: прем’єр Польщі звинуватив РосіюНове жерло відкрилося у вулкані на острові Пальма