29.11.2021
Телеканал NTD

Новонароджені помирають: афганські переселенці благають про допомогу

Новонароджені помирають: афганські переселенці благають про допомогу

Благають про допомогу тисячі афганських переселенців, які знайшли притулок у Кабулі. Вони голодують та потерпають від..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Благають про допомогу тисячі афганських переселенців, які знайшли притулок у Кабулі. Вони голодують та потерпають від холоду. Мешкають вони лише в наметах. Новонароджені діти просто не витримують таких умов.

[Халіма, переселенка]:
«Тут народилося чотири чи п’ять немовлят, а потім вони померли через переохолодження. Учора літній чоловік із дитиною пішов на заробітки, щоб купити їжу. Обидва загинули під колесами автомобіля. У нас тут дуже важка ситуація».

Минулого тижня ООН попередила, що взимку в Афганістані може початися масовий голод. Згодом до країни почала надходити гуманітарна допомога. Але до цих переселенців вона поки не дійшла.

[Маліка, переселенка]:
«Моя дитина народилася тут півтора місяця тому, але ми досі не отримали жодної допомоги. А вона нам дуже потрібна. Деякі переселенці в інших місцях уже мають допомогу, а ми ще ні».

15-го серпня владу в Афганістані захопило угруповання «Талібан». За даними УВКБ ООН, під час збройного конфлікту приблизно 50 тисяч афганців покинули свій дім та втекли до Кабула. Тепер усім їм потрібні продукти й предмети першої потреби.

Слід зазначити, що ще до того, як таліби захопили владу, гумдопомоги потребувало понад 18 мільйонів афганців. Це коло половини населення країни.
Коротке посилання на цю сторінку:

Новонароджені помирають: афганські переселенці благають про допомогуУ Києві з’явився мініміст для незрячихНімецькі готелі масово втрачають пожильцівСім андських кондорів випустили в дику природу в АргентиніБудинки зі сміття: будматеріали із пластику роблять на ФіліппінахУ Єгипті облаштовують нову високотехнологічну столицюНе злякати лева: сафарі на безшумних авто організовують у КеніїВиростити мільйон гектарів лісу хочуть в ІспаніїЧому туристи не поспішають повертатися до ТаїландуУ США COVID-19 забрав більше життів, ніж «іспанка» 100 років тому