06.11.2022
Телеканал NTD

Новонароджені помирають: афганські переселенці благають про допомогу

Новонароджені помирають: афганські переселенці благають про допомогу

Благають про допомогу тисячі афганських переселенців, які знайшли притулок у Кабулі. Вони голодують та потерпають від..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Благають про допомогу тисячі афганських переселенців, які знайшли притулок у Кабулі. Вони голодують та потерпають від холоду. Мешкають вони лише в наметах. Новонароджені діти просто не витримують таких умов.

[Халіма, переселенка]:
«Тут народилося чотири чи п’ять немовлят, а потім вони померли через переохолодження. Учора літній чоловік із дитиною пішов на заробітки, щоб купити їжу. Обидва загинули під колесами автомобіля. У нас тут дуже важка ситуація».

Минулого тижня ООН попередила, що взимку в Афганістані може початися масовий голод. Згодом до країни почала надходити гуманітарна допомога. Але до цих переселенців вона поки не дійшла.

[Маліка, переселенка]:
«Моя дитина народилася тут півтора місяця тому, але ми досі не отримали жодної допомоги. А вона нам дуже потрібна. Деякі переселенці в інших місцях уже мають допомогу, а ми ще ні».

15-го серпня владу в Афганістані захопило угруповання «Талібан». За даними УВКБ ООН, під час збройного конфлікту приблизно 50 тисяч афганців покинули свій дім та втекли до Кабула. Тепер усім їм потрібні продукти й предмети першої потреби.

Слід зазначити, що ще до того, як таліби захопили владу, гумдопомоги потребувало понад 18 мільйонів афганців. Це коло половини населення країни.
Коротке посилання на цю сторінку:

Новонароджені помирають: афганські переселенці благають про допомогуУ Бразилії влаштовують велосипедні прогулянки для сліпихГливи на кавовій гущі: ековиробництво в БельгіїМагазин із дешевими будматеріалами відкрився в АвстраліїВід Мумбая до Лос-Анджелеса: люди вчаться жити по сусідству з великими кішкамиДо обмілілої річки По потекла солона морська водаУрятований собака вчиться знаходити вибухівкуСпалах віспи мавп у Європі: понад 100 випадків захворюванняВООЗ: смертей від COVID у світі може бути втричі більшеВ Австралії собак водять до психолога

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: