29.10.2021
Телеканал NTD

Будинки зі сміття: будматеріали із пластику роблять на Філіппінах

Будинки зі сміття: будматеріали із пластику роблять на Філіппінах

Ось такий простий, але все ж будинок. Його звели з пластикових відходів. Їх збирають та переробляють..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Ось такий простий, але все ж будинок. Його звели з пластикових відходів. Їх збирають та переробляють на підприємстві в Манілі — столиці Філіппін.

[Еріка Реєс, директор переробної компанії]:
«Екологічний будматеріал на 100 % складається із пластикових відходів. Ми ще додаємо барвники. Ці дошки не гниють, підфарбовувати їх не треба, і від них не буде скалок».

Перероблення пластику для працівників компанії — це спосіб захистити океан від забруднення. Коло 80 % усього пластику потрапляє в моря з азійських річок, і третину цього обсягу викидають на Філіппінах.

Під час пандемії проблема загострилася. До звичайного сміття додалися маски та рукавички. Також люди почали частіше замовляти товари через інтернет, а ті обертають пухирчастою плівкою. Її теж потім викидають.

[Еллісон Тан, працівниця переробної компанії]:
«Люди не знають, як утилізовувати цей пластик та поліетилен, куди його відносити. Тому ми також даємо їм можливість передати відходи нашій компанії, а не викидати їх на звалища чи в океани».

Компанія за два роки переробила 100 тонн пластикових відходів. З вторсировини відливають дошки та стовпи. З цього матеріалу можна робити ящики, огорожі та настили, а ще зводити невеликі будинки. Вони можуть стати тимчасовим притулком для тих, хто через стихійне лихо втратив житло.
Коротке посилання на цю сторінку:

Будинки зі сміття: будматеріали із пластику роблять на Філіппінах59 мутацій: новий африканський штам коронавірусу непокоїть ученихЗ підборів у кеди: пандемія змінила офісну модуУ Швеції скасували майже всі карантинні обмеженняУ гігантському павільйоні Дубая відкрилася Всесвітня виставка — 2020В Іспанії вручили премію «Найпотворніший помідор»Індійські жінки вирощують морські водорості й добре заробляютьУ Музеї Голодомору відкрили оновлену експозиціюІндійський вчитель проводить уроки на дорозіУ Мексиці шукають застосування водоростям, які захопили Карибське море