29.08.2021
Телеканал NTD

Затишні будиночки ваблять туристів до зруйнованої війною столиці Ємену

Затишні будиночки ваблять туристів до зруйнованої війною столиці Ємену

Навіть війна не завадила єменським туристам відпочити з комфортом. Поки морські курорти не доступні, люди їдуть..

Дата завантаження: 2021-11-29

video

Навіть війна не завадила єменським туристам відпочити з комфортом. Поки морські курорти не доступні, люди їдуть до Сани. До столиці ваблять затишні будиночки, що розміщені на дахах готелів.

Такі споруди тут називають «тайраманами». Складаються вони всього з однієї кімнати. Зате всередині — комфорт і розкіш. А ще є великі вікна й гарний краєвид Старого міста. У таких будиночках можна поїсти й посидіти в доброму товаристві.

[Абдул Мутталіб Хашем, гість готелю]:
«Дуже складно поїхати до прибережних міст, таких як Аден і Ходейда. Тому ми з друзями знайшли прекрасне місце для спілкування в Сані — тайраману. Дуже гарний новий проєкт. Ми зустрічаємося тут із друзями, яких давно не бачили. Це приємно».

Будиночки зводять у різних стилях. Деякі пишні не лише всередині, а й зовні. Увечері вмикається освітлення, і стає ще затишніше.

[Мохсен аль-Хумайкані, гість готелю]:
«Замість того щоб іти до когось додому, де не поміститься багато люду, можна зібратися з друзями в такому місці. Це громадський простір для всіх. Тут можна поговорити про культуру й просто про життя, обмінятися думками».

Будиночки на дахах готелів стають дедалі популярнішими. У них також проводять свята й зустрічі випускників.
Коротке посилання на цю сторінку:

Затишні будиночки ваблять туристів до зруйнованої війною столиці ЄменуЗаплив пластикових качок в англійському місті КентерберіДух Різдва: виставка святкового декору відкрилася в ЛондоніЯк жили кочівники в Ладакху, показали на фестивалі в ІндіїЯк Гаррі Поттер: юних лондонців учать володіти чарівною паличкоюФарба з опалого листя: майстер відроджує забуте ремеслоДитинча зебри Греві дебютує в зоопарку на півночі МексикиВ Індії знову пустили «іграшкові» поїзди вузькоколійною залізницеюУнікальну колекцію картин експонує Берлінський музейПодивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагу