24.05.2021
Телеканал NTD

Аси повітроплавання зустрілися на фестивалі в Німеччині

Аси повітроплавання зустрілися на фестивалі в Німеччині

Мальовничі поля й переліски з висоти пташиного польоту. Таким пейзажем милуються учасники фестивалю повітряних куль у..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Мальовничі поля й переліски з висоти пташиного польоту. Таким пейзажем милуються учасники фестивалю повітряних куль у Баварії. Тут зібралося 25 найкращих пілотів країни зі своїми командами.

Для повітроплавців підготували різні завдання. Наприклад, треба підлетіти до цієї поляни з хрестом й опуститися якомога нижче.

[Андреас Баус, голова Асоціації повітроплавання Німеччини]:
«Після старту кожен має знайти свою ідеальну висоту, щоби підлетіти якнайближче до хреста. А потім треба скинути на нього маленький мішок із піском. Думаю, перемогу вирішать сантиметри».

Перед п’ятиденним чемпіонатом пілоти проходили кваліфікаційний відбір. Змагання тривали кілька тижнів.

У Німеччині живе приблизно 2500 повітроплавців. Серед них є і професіонали, і аматори. У змаганнях зазвичай бере участь близько ста пілотів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аси повітроплавання зустрілися на фестивалі в НімеччиніДо 95-річчя Вінні-Пуха вийшла нова книжка про його пригодиПлощу Мікеланджело у Флоренції оновлюють, а Давида — миютьУнікальне ацтекське шоу: танці під місяцемСкіпетр китайського імператора планують продати за рекордні $ 13 млнСкрипка для бідних: як із ПВХ роблять інструментиНа Таймс-сквер уперше з’явилося колесо оглядуЗ висоти пташиного польоту: Сноудонія дістала статус ЮНЕСКОЗ галереї — на Трафальгарську площу: шедеври живопису прийшли до людейЗатишні будиночки ваблять туристів до зруйнованої війною столиці Ємену