20.09.2022
Телеканал NTD

Аси повітроплавання зустрілися на фестивалі в Німеччині

Аси повітроплавання зустрілися на фестивалі в Німеччині

Мальовничі поля й переліски з висоти пташиного польоту. Таким пейзажем милуються учасники фестивалю повітряних куль у..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Мальовничі поля й переліски з висоти пташиного польоту. Таким пейзажем милуються учасники фестивалю повітряних куль у Баварії. Тут зібралося 25 найкращих пілотів країни зі своїми командами.

Для повітроплавців підготували різні завдання. Наприклад, треба підлетіти до цієї поляни з хрестом й опуститися якомога нижче.

[Андреас Баус, голова Асоціації повітроплавання Німеччини]:
«Після старту кожен має знайти свою ідеальну висоту, щоби підлетіти якнайближче до хреста. А потім треба скинути на нього маленький мішок із піском. Думаю, перемогу вирішать сантиметри».

Перед п’ятиденним чемпіонатом пілоти проходили кваліфікаційний відбір. Змагання тривали кілька тижнів.

У Німеччині живе приблизно 2500 повітроплавців. Серед них є і професіонали, і аматори. У змаганнях зазвичай бере участь близько ста пілотів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аси повітроплавання зустрілися на фестивалі в НімеччиніРекорд Гіннеса: непалець став найнижчим підлітком у світіУ Гонконгу залишилася лише одна фабрика, де порцеляну розписують вручнуПонад 60 кімоно показали на виставці в Нью-ЙоркуШерон Стоун й Алісія Вікандер — гості червоної доріжки Каннського кінофестивалюЗнамениті полотна Тіціана можна оглянути на виставці в РиміНеоціненні золоті рукописи з усього світу показали в ЛондоніДинастія мірошників 250 років підтримує роботу водяного млинаРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євро

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: