28.08.2021
Телеканал NTD

Аси повітроплавання зустрілися на фестивалі в Німеччині

Аси повітроплавання зустрілися на фестивалі в Німеччині

Мальовничі поля й переліски з висоти пташиного польоту. Таким пейзажем милуються учасники фестивалю повітряних куль у..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Мальовничі поля й переліски з висоти пташиного польоту. Таким пейзажем милуються учасники фестивалю повітряних куль у Баварії. Тут зібралося 25 найкращих пілотів країни зі своїми командами.

Для повітроплавців підготували різні завдання. Наприклад, треба підлетіти до цієї поляни з хрестом й опуститися якомога нижче.

[Андреас Баус, голова Асоціації повітроплавання Німеччини]:
«Після старту кожен має знайти свою ідеальну висоту, щоби підлетіти якнайближче до хреста. А потім треба скинути на нього маленький мішок із піском. Думаю, перемогу вирішать сантиметри».

Перед п’ятиденним чемпіонатом пілоти проходили кваліфікаційний відбір. Змагання тривали кілька тижнів.

У Німеччині живе приблизно 2500 повітроплавців. Серед них є і професіонали, і аматори. У змаганнях зазвичай бере участь близько ста пілотів.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аси повітроплавання зустрілися на фестивалі в НімеччиніОтари овець заполонили центр МадридаПолоскотати нерви: хто готовий зробити фото на прозорому балконі в Сан-ПаулуУ високогірному Ла-Пасі проходять перегони на саморобних картахЯк жили вікінги, показали на фестивалі в АнгліїНезвичайний рекорд: 30 прапорів України підняли на повітряних куляхТрадиційні сокири як і раніше роблять на ЗакарпаттіУ Мексиці вирішили врятувати ацтекську піраміду Пернатого ЗміяСкульптуру Мікеланджело показали після дворічної реставраціїНа Дунаї відбувся заплив на незвичайних човнах