06.11.2022
Телеканал NTD

Індійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рік

Індійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рік

Є в Південній Індії така традиція: під час осіннього індуїстського свята виставляти вдома на огляд колекцію..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Є в Південній Індії така традиція: під час осіннього індуїстського свята виставляти вдома на огляд колекцію своїх ляльок.

Ось ця вражає. Це ляльки однієї жительки Бангалора. Скільки їх, одразу й не скажеш. Рахувати доведеться довго.

Подивитися приходять юрби гостей.

[гість]:

«Вона виконала чудову роботу. Це дає молоді можливість доторкнутися до того, що для нас звичне. Ми знаємо ці традиції та культуру з малих літ».

У колекції є герої індуїстського епосу. Також жінка створює цілісні композиції з ляльок, зображуючи весілля, військові тренування або просто побут індійців.

[гість]:
«Тут особлива атмосфера. Дуже багато всіляких ляльок різноманітної тематики. І суть не тільки в тому, щоб зібрати колекцію, а й щоб правильно все показати. Кожна композиція з ляльок розповідає якусь історію».

Усього в цій колекції 10 000 ляльок.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рікРідкісний малюнок Мікеланджело продали на аукціоні за 23 млн євроВестмінстерське абатство вперше пустить туристів на дахВ Угорщині з’явилася радіостанція, яка розповідає про життя циганФестиваль квітів і трав: Вірменія відроджує знання предківДесятки сортів манго привезли на індійський фестивальРідкісний малюнок Мікеланджело виставлять на аукціон за 30 млн євроЩо практикують в Індії у Всесвітній день здоров’яМігранти у Франції заробляють на життя акробатикоюТуристи поступово повертаються до Непалу

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: