03.01.2021
Телеканал NTD

Індійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рік

Індійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рік

Є в Південній Індії така традиція: під час осіннього індуїстського свята виставляти вдома на огляд колекцію..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Є в Південній Індії така традиція: під час осіннього індуїстського свята виставляти вдома на огляд колекцію своїх ляльок.

Ось ця вражає. Це ляльки однієї жительки Бангалора. Скільки їх, одразу й не скажеш. Рахувати доведеться довго.

Подивитися приходять юрби гостей.

[гість]:
«Вона виконала чудову роботу. Це дає молоді можливість доторкнутися до того, що для нас звичне. Ми знаємо ці традиції та культуру з малих літ».

У колекції є герої індуїстського епосу. Також жінка створює цілісні композиції з ляльок, зображуючи весілля, військові тренування або просто побут індійців.

[гість]:
«Тут особлива атмосфера. Дуже багато всіляких ляльок різноманітної тематики. І суть не тільки в тому, щоб зібрати колекцію, а й щоб правильно все показати. Кожна композиція з ляльок розповідає якусь історію».

Усього в цій колекції 10 000 ляльок.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійка зібрала 10 000 традиційних ляльок і виставляє їх раз на рікХудожник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів ЦельсіяПлощу Мікеланджело у Флоренції оновлюють, а Давида — миютьАвстралійським дітям почали викладати мову аборигенівМорські пейзажі на дні басейну: як розважають дайверів у ГонконзіАси повітроплавання зустрілися на фестивалі в НімеччиніПремію «Еммі» здобув серіал «Корона» й не тільки вінСлеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрівУ Франції вручили «оскар» у сфері кулінаріїМеркель відкрила найбільшу в Німеччині виставку картин Яна Вермера