06.11.2022
Телеканал NTD

В Індонезії зберігають гібонів

В Індонезії зберігають гібонів

Ця кумедна мавпочка — яванський гібон. Її можна зустріти лише на острові Ява — найгустонаселенішому в..

Дата завантаження: 2022-07-06

video

Ця кумедна мавпочка — яванський гібон. Її можна зустріти лише на острові Ява — найгустонаселенішому в Індонезії.

Але незабаром ці істоти можуть залишитися лише в зоопарках чи на картинках. Через полювання, браконьєрство та вирубування лісів під посіви їхня чисельність стрімко скорочується. Зоозахисники кажуть, що в дикій природі яванських гібонів залишилося всього коло 400.

[Аріф Сетіаван, еколог]:
«Багато людей вирубує ліс, а це ж середовище проживання гібонів».

Ці примати мають життєво важливу роль у розповсюдженні насіння і збереженні рослинності. Якщо вони зникнуть, то порушиться природний баланс.

Тепер екологи проводять бесіди з місцевим населенням. Вони також встановлюють спеціальні знаки, що забороняють незаконне полювання й вирубування лісу.

До того ж, як уважають зоозахисники, гібонам загрожує і зміна клімату.

[Унторо Трі Курніаван, еколог]:
«Зараз у посушливий сезон усе ще йдуть дощі. А це впливає на рослини. Плоди не дозрівають, натомість росте листя. З квітки не з’являються плоди, тому тварини матимуть менше їжі».

Ще одне завдання програми — навчити людей заробляти не лише обробітком полів. Їм показують, як проводити екотури для мандрівників. Також навчають, як створювати кавові плантації.
Коротке посилання на цю сторінку:

В Індонезії зберігають гібонівТривалий COVID: пацієнти не одужують навіть через рікРідкісні мавпи виду дрил знайшли захист у заповіднику на півдні НігеріїРобот допомагає знаходити суперводорості, які замінять їжу та пластикПосуха в Сомалі посилюється: почали гинути дітиУ Словаччині намагаються зупинити забруднення зі старої шахтиКава, чай та нагляд: кав’ярня допомагає не відкладати справи на потімВерховний суд США скасував закон, який дозволяв абортиРідкісні пінгвіни повернулися на волю в Аргентині

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: