03.11.2021
Телеканал NTD

Повені та зсуви в Індії: понад 20 загиблих

Повені та зсуви в Індії: понад 20 загиблих

Це наслідки безперервних дощів в Індії. У Штаті Керала вони спричинили повені та зсуви. За вихідні..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Це наслідки безперервних дощів в Індії. У Штаті Керала вони спричинили повені та зсуви. За вихідні загинула 21 людина.

Розбирати завали рятувальникам допомагають солдати. Роботи багато.

[місцевий житель]:
«Учора на пагорбі, що за моєю спиною, було чотири зсуви. Усе сповзло вниз разом з водою. Пошкоджено магазини, п’ять повністю змило».

Дуже постраждали округи Коттаям та Ідуккі. Є зниклі безвісти.

[Джаяссрі, співробітниця районного магістрату в Коттаямі]:
«У нас значилися зниклими безвісти 13 осіб. Тіла трьох знайшли вчора й дев’ятьох — сьогодні».

Нагадаємо, штат Керала значно постраждав від повені у 2018 році. Тоді загинуло щонайменше 400 осіб, 200 тисяч були змушені покинути свій дім.

Сезон дощів для Індії дуже важливий. У країні живе мільярд 300 тисяч осіб, і дві третини з них безпосередньо залежать від сільського господарства. Водночас зливи щорічно призводять до десятків, а іноді й сотень смертей, а також сприяють поширенню інфекційних захворювань.
Коротке посилання на цю сторінку:

Повені та зсуви в Індії: понад 20 загиблихНемає чим дихати: жителів Делі перевели на віддалену роботуНімеччиною пронісся шторм «Ігнац»Ефіопці розповідають про голод і зґвалтування в зоні воєнного конфліктуЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантівУ Таїланді постраждалим від повеней допомагають добровольці на парапланахПонад $ 1 млрд виділять Афганістану західні країниЗемлетрус на Криті: загинув чоловікУраган у Стамбулі: четверо загиблих, зокрема іноземецьВибух на ракетному заводі в Сербії: двоє загиблих