03.11.2021
Телеканал NTD

Єдиноріг і портрет Ентоні Гопкінса: торти на виставці в Лондоні

Єдиноріг і портрет Ентоні Гопкінса: торти на виставці в Лондоні

Герої серіалу «Бріджертони» зустрічають гостей біля входу на «Виставку тортів і тістечок» у Лондоні. На вигляд..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

Герої серіалу «Бріджертони» зустрічають гостей біля входу на «Виставку тортів і тістечок» у Лондоні. На вигляд як живі, але вони з тіста та глазурі.

[Розі Даммер, кондитер]:
«Коли готуєш торт такого розміру, то просто збиваєшся з рахунку, скільки в ньому інгредієнтів. Останнє, що пам’ятаю, це те, що використала понад 100 кілограмів глазурі».

Цього солодкого твору мистецтва вистачить, щоб пригостити 1200 осіб.

Композицію з міфічним єдинорогом присвячено британським медикам. Одна з тем виставки називається «Над веселкою». Веселка — це емблема Національної служби охорони здоров’я Англії.

Торік виставку скасували через пандемію. Тому після тривалої перерви тут багато і гостей, і кондитерів.

[Конор Толлон, організатор виставки]:
«Багато учасників почали свою справу під час локдауну. Останні півтора року всі пекли вдома. А хтось узагалі захопився цим лише у вересні. Такі теж беруть участь».

А тут пропонують покуштувати модне печиво макарон. Під час локдауну власниці стартапу довелося перейти на онлайн-торгівлю.

[Мадлен Лазага, кондитер]:
«Я зареєструвалася для участі в 40 фестивалях у всій Великій Британії. У мене було все розписано на рік, і я не приймала онлайн-замовлень. Потім прийшов COVID, і я повністю змінила бізнес-стратегію».

Сім’я кондитерів Карли й Саїфа раніше пекла великі торти. Локдаун мало не занапастив бізнес, але знайшовся вихід.

[Саїф Шефі, кондитер]:
«Ми почали робити маленькі торти, які печуть у шкільних їдальнях. Коробка цих тістечок коштує всього 13 доларів. Замовлення просто посипалися, і наш бізнес став рости ще більше».

А це торти для конкурсу. Серед них кумедний лев із трояндою на голові й реалістичний 3D-портрет Ентоні Гопкінса.
Коротке посилання на цю сторінку:

Єдиноріг і портрет Ентоні Гопкінса: торти на виставці в ЛондоніХудожник перевірив, що зможе створити на горі за мінус 10 градусів ЦельсіяДвоє рідкісних білих левенят народилося в заповіднику на півдні ІспаніїСанта-Клаус відкрив різдвяний сезон в ІзраїліЯпонка робить картонних роботів і танкиУ Лондоні проходить виставка сатиричних картин XVIII століття Вільяма ГогартаСтрілянина на лузі: як у Швейцарії відзначають заснування країниЯк у Гамбії проводять обряд ініціації юнаків12 найбажаніших іграшок на Новий рік та Різдво показали в ЛондоніВії, нігтики й масаж: ярмарок Olympia Beauty повернувся до Лондона