24.05.2021
Телеканал NTD

Бенгальські тигренята стали зірками зоопарку в Мексиці

Бенгальські тигренята стали зірками зоопарку в Мексиці

Ці четверо бенгальських тигренят влаштовують малу купу, купаються або просто бігають по траві. Вони лише недавно..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Ці четверо бенгальських тигренят влаштовують малу купу, купаються або просто бігають по траві. Вони лише недавно постали перед публікою зоопарку в мексиканській Гвадалахарі, але вже стали місцевими знаменитостями.

Тигренята народилися три місяці тому. Усі здорові й швидко ростуть. Їхню маму звати Шітара, а тата — Альберт. На відміну від своїх малюків, вони не дуже люблять бути в центрі уваги.

Коли дитинчата підростуть, їх віддадуть зоопаркам, де немає тигрів.

[Клаудія Галіндо, ветеринар]:
«У нас дуже мало простору. Тому ми обміняємо їх на інших тварин. Тут уже живе пара тигрів, і ми не можемо завести ще більше».

Народження тигренят — рідкість для зоопарків. Фахівці кажуть, що тигри — одинаки й часто не ладнають одне з одним. Але Шітара з Альбертом, на щастя, знайшли спільну мову.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бенгальські тигренята стали зірками зоопарку в МексиціІспанець перетворює пластикові відходи на модні мебліПриватний сад і його 300 статуетокМоржиха запливла туди, де її не чекалиНа злеті кар’єри: нігерійському майстрові ніколи йти на пенсіюВідкопали екскаватором: як в Індії рятували слоненяЗарядка для пінгвінів: як розважають тварин у тайському зоопаркуКошлатий десант: собаки-терапевти допомагають лікарям і пацієнтам у ЧиліМузичний вундеркінд у 14 років знайшла роботу мріїВ Австралії діти допомагають домашнім тваринам, які залишилися без господарів