20.03.2022
Телеканал NTD

Бенгальські тигренята стали зірками зоопарку в Мексиці

Бенгальські тигренята стали зірками зоопарку в Мексиці

Ці четверо бенгальських тигренят влаштовують малу купу, купаються або просто бігають по траві. Вони лише недавно..

Дата завантаження: 2022-05-20

video

Ці четверо бенгальських тигренят влаштовують малу купу, купаються або просто бігають по траві. Вони лише недавно постали перед публікою зоопарку в мексиканській Гвадалахарі, але вже стали місцевими знаменитостями.

Тигренята народилися три місяці тому. Усі здорові й швидко ростуть. Їхню маму звати Шітара, а тата — Альберт. На відміну від своїх малюків, вони не дуже люблять бути в центрі уваги.

Коли дитинчата підростуть, їх віддадуть зоопаркам, де немає тигрів.

[Клаудія Галіндо, ветеринар]:
«У нас дуже мало простору. Тому ми обміняємо їх на інших тварин. Тут уже живе пара тигрів, і ми не можемо завести ще більше».

Народження тигренят — рідкість для зоопарків. Фахівці кажуть, що тигри — одинаки й часто не ладнають одне з одним. Але Шітара з Альбертом, на щастя, знайшли спільну мову.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бенгальські тигренята стали зірками зоопарку в МексиціУперше приплід видр вижив в одному із зоопарків СШАКубинські дайвери вирощують корали, щоб урятувати рифиЧому мімозу вважають скарбом Французької Рив’єриВівчарка винюхує чужорідні рослини, рятуючи природу АвстраліїПіаністка стала кондитером і пече розкішні тортиКрижане частування й грязьові ванни: як звірі в мексиканському зоопарку переживають спекуСервіс по-індійськи: водій доглядає клумбу на даху моторикшіМісце для споглядання: тисячі орхідей розквітли в Нью-ЙоркуЛитовці прикрасили дерева тисячами великодніх яєць ручної роботи

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: