03.12.2021
Телеканал NTD

Скіпетр китайського імператора планують продати за рекордні $ 13 млн

Скіпетр китайського імператора планують продати за рекордні $ 13 млн

13 мільйонів доларів мають намір уторгувати аукціоністи за китайський скіпетр із білого нефриту. Жезл називається жуї...

Дата завантаження: 2021-12-03

video

13 мільйонів доларів мають намір уторгувати аукціоністи за китайський скіпетр із білого нефриту. Жезл називається жуї. Він належав імператору Цяньлуну з династії Цін, що керував Китаєм у XVIII столітті. Скіпетр — це своєрідний талісман, який символізує силу й удачу.

[Ніколас Чоу, співробітник аукціонного дому]:
«Це найкращий скіпетр, який будь-коли створили для китайського імператора. Його зробили для імператора Цяньлуна, який потім написав вірш про цей твір мистецтва. Скіпетр йому подарували в 1772 році».

Цінності скіпетру додає різьблення у вигляді дракона.

[Ніколас Чоу, співробітник аукціонного дому]:
«Розмір скіпетра, білість нефриту, якість різьблення, символіка у вигляді дракона, який обвиває жезл, — це все показує могутність імперської влади й авторитет правителя».

Скіпетр виставлять на аукціон, який відбудеться в Гонконзі 13 жовтня.
Коротке посилання на цю сторінку:

Скіпетр китайського імператора планують продати за рекордні $ 13 млнСлеклайнер прогулявся над Парижем на висоті 70 метрівДитинча мармозетки стало сюрпризом для зоопарку в Північній Македонії75-річчю від дня народження Девіда Бові присвятили виставку в Нью-Йорку100 років на дні: музей затонулих військових кораблів відкрився в ТуреччиніПодивитися на акулу: як із небезпеки зробили перевагуABBA випустить перший за 40 років новий альбомЯпонка робить картонних роботів і танкиВіллу з фрескою Караваджо в Римі продадуть на аукціоніКнига Гіннеса показала, які рекорди увійдуть до її видання 2022 року