24.05.2021
Телеканал NTD

Бізнес не виживе: жителі півночі Китаю скаржаться на вимикання світла

Бізнес не виживе: жителі півночі Китаю скаржаться на вимикання світла

Працівники заводів на півночі Китаю кажуть, що їхній бізнес не виживе, якщо влада й далі вимикатиме..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Працівники заводів на півночі Китаю кажуть, що їхній бізнес не виживе, якщо влада й далі вимикатиме світло. Останнім часом це стало дуже великою проблемою для всього регіону, бо не вистачає вугілля для теплових електростанцій.

Перебої з електропостачанням — найгірші за багато років, особливо в провінціях Ляонін, Хейлунцзян та Цзілінь. А там загалом живе коло 100 мільйонів осіб.

Гао Лай має громадську пральню в Шеньяні — столиці провінції Ляонін. Каже, що дуже збиткує, бо доводиться орендувати дизельний генератор.

[Гао Лай, власник пральні]:
«Утрати, безумовно, є — я орендую генератор. Насправді це нам по силі, та якщо це триватиме довго, то витрати будуть надто великими — ми не виживемо».

Ван Цзяньюн керує металообробним заводом. Каже, що якщо світло вимикатимуть часто, то його підприємство не зможе випускати продукцію.

З минулого тижня понад 100 компаній, що виробляють електронні компоненти чи добувають золото повідомили про затримки з постачанням через вимикання світла.

Перебої з електроенергією виникли, бо почало дорожчати вугілля. А вугільні ТЕС виробляють дві третини всієї електрики Китаю. До того ж стали менше постачати сировину, а попит на неї в промисловому секторі збільшується.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бізнес не виживе: жителі півночі Китаю скаржаться на вимикання світлаООН: доступ до китайського регіону Сіньцзян досі закритийЗупинити насильницьке вирізання органів у Китаї закликали на онлайн-самітіДев’ятьох активістів Гонконгу засудили до місяців в’язниціЕкономіка Китаю — під тиском через різкий спад у промисловості й роздрібних продажахНаводнение в Китае: фермеры не знают, куда девать туши утонувших свинейДональд Трамп запустить власну соцмережуЧотирьох демократичних активістів арештували в ГонконзіБанкрутство й найбільший у світі борг: що буде з китайським холдингом «Evergrande»