24.06.2021
Телеканал NTD

ООН: доступ до китайського регіону Сіньцзян досі закритий

ООН: доступ до китайського регіону Сіньцзян досі закритий

ООН і західні країни, як і раніше, не можуть дістати доступ до китайського регіону Сіньцзян, щоб..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

ООН і західні країни, як і раніше, не можуть дістати доступ до китайського регіону Сіньцзян, щоб перевірити стан мусульман-уйгурів. Про це повідомила Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет.

Надходять повідомлення, що керівна в Китаї компартія запроторила понад мільйон уйгурів до так званих центрів професійної освіти, які фактично є звичайними в’язницями.

[Мішель Бачелет, Верховний комісар ООН з прав людини]:
«На жаль, поки не можу повідомити про прогрес у пошуку реального доступу до Сіньцзян-Уйгурського автономного району. Тим часом мій офіс завершує аналіз інформації про серйозні порушення прав людини в цьому регіоні. Незабаром усі дані оприлюднять».

Китайська влада стверджує, що всі, хто був у центрах профосвіти Сіньцзяну, уже вийшли на роботу. Перевірити ці твердження неможливо, знову ж таки через закритість регіону.

Правозахисники кажуть, що компартія намагається змусити уйгурів зректися власної віри й культури. Таких переслідувань зазнають не лише китайські мусульмани, але також і тибетці, парафіяни домашніх християнських церков та послідовники медитативної практики Фалуньгун.
Коротке посилання на цю сторінку:

ООН: доступ до китайського регіону Сіньцзян досі закритийКитай звільнив двох канадців в обмін на фіндиректора HuaweiЕкономіка Китаю — під тиском через різкий спад у промисловості й роздрібних продажахНаводнение в Китае: фермеры не знают, куда девать туши утонувших свинейБізнес не виживе: жителі півночі Китаю скаржаться на вимикання світлаБанкрутство й найбільший у світі борг: що буде з китайським холдингом «Evergrande»Чотирьох демократичних активістів арештували в ГонконзіДональд Трамп запустить власну соцмережуЗупинити насильницьке вирізання органів у Китаї закликали на онлайн-саміті