03.11.2021
Телеканал NTD

У Таїланді постраждалим від повеней допомагають добровольці на парапланах

У Таїланді постраждалим від повеней допомагають добровольці на парапланах

У Таїланді велика повінь, і ось так тут доставляють гуманітарну допомогу до важкодоступних затоплених районів. Роблять..

Дата завантаження: 2021-12-03

video

У Таїланді велика повінь, і ось так тут доставляють гуманітарну допомогу до важкодоступних затоплених районів. Роблять це на мотопарапланах. Унизу на цінний вантаж уже чекають місцеві жителі.

З повітря працюють волонтери тайської благодійної організації. До команди входить 7–8 осіб.

Повені в країні спричинив тропічний шторм «Діанму». Загинуло щонайменше шестеро людей, двох уважають зниклими безвісти. Постраждало майже 60 тисяч сімей у 23 провінціях на півночі та в центральній частині Таїланду.

Департамент запобігання і пом’якшення наслідків стихійних лих країни випустив попередження про небезпеку для районів уздовж річки Чаопхрая, зокрема для міста Бангкок.

Волонтери на мотопарапланах працюють у провінції Сукхотхай. Затоплено більшу частину її території, і ситуація гірша, ніж у попередні роки.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Таїланді постраждалим від повеней допомагають добровольці на парапланахНімеччиною пронісся шторм «Ігнац»Ветеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в ІспаніїЄС посилює візові правила для БілорусіГоловною темою Генасамблеї ООН залишається COVID і вакциниЄС розширить санкції щодо БілорусіНа місці обвалення багатоповерхівки в Нігерії тривають пошукиЯкий спадок залишає Меркель після 16 років на посаді канцлераЯк Мінськ став меккою міграційного туризму