24.06.2021
Телеканал NTD

Сім андських кондорів випустили в дику природу в Аргентині

Сім андських кондорів випустили в дику природу в Аргентині

Ще кілька секунд, і ці величні птахи будуть на волі. В аргентинській провінції Ріо-Негро випускають у..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Ще кілька секунд, і ці величні птахи будуть на волі. В аргентинській провінції Ріо-Негро випускають у дику природу сім андських кондорів.

П’ятьох виростили в центрі розмноження. А ще двох кондорів раніше знайшли в горах. Вони мали ознаки отруєння. Тепер це звичайне явище в Аргентині. Птахів вилікували, і вони повертаються до звичного життя.

Андський кондор — найбільший птах Західної півкулі, який літає. Самці можуть важити до 15 кілограмів, а самиці — до одинадцяти.

Ці птахи живуть до 50 років, а в неволі доживають і до 70. Розмножуються рідко — раз на два роки. Тому ці пернаті хижаки дуже вразливі.

Природозахисники вже кілька десятиліть вирощують андських кондорів і випускають їх у дику природу.
Коротке посилання на цю сторінку:

Сім андських кондорів випустили в дику природу в АргентиніЛондонські автобуси перетворюють на пункти допомоги бездомнимФейсбук й інстаграм повернулися: що стало причиною відключенняУ гігантському павільйоні Дубая відкрилася Всесвітня виставка — 2020У Швеції скасували майже всі карантинні обмеженняУ чому сенс навчання? В одній зі шкіл США знайшли відповідьЕфіопці розповідають про голод і зґвалтування в зоні воєнного конфліктуЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у БерлініУ Південній Кореї суворіше каратимуть за жорстоке поводження з тваринами