24.06.2021
Телеканал NTD

На весіллі в Канаді наречену вітала голограма

На весіллі в Канаді наречену вітала голограма

Їм кілька разів доводилося відкладати своє весілля через карантинні обмеження. Однак нарешті канадці Брітні та Джеффрі..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Їм кілька разів доводилося відкладати своє весілля через карантинні обмеження. Однак нарешті канадці Брітні та Джеффрі змогли взяти шлюб і стати подружжям.

Але було одне «але». Найкраща подруга нареченої Сара не змогла приїхати з Великої Британії.

[Брітні Галлант, наречена]:
«Джастін Трюдо оголосив, що ми не зможемо запросити на весілля нікого, крім громадян Канади чи США. Це було дуже сумно. Ми плакали і з Сарою, і з Джеффом».

Та Брітні навіть не здогадувалася, що її наречений має план. Він зв’язався з компанією, що спеціалізується на особливих технологіях. Водночас усе тримав у таємниці.

[Брітні Галлант, наречена]:
«Я знала, що він готує сюрприз. Він казав, що ходить на уроки з вокалу й співатиме для мене. Я пам’ятаю, що просто подумала: «О Боже»».

А ось якою була сама урочиста мить. Це виявилася зовсім не пісня.

[Джефф Галлант, наречений]:
«Без зайвих слів я хочу представити вам подругу нареченої з Лондона Сару Редінгтон».

[Брітні Галлант, наречена]:
«Це була дуже особлива мить».

Через різницю в часі Сара прийшла до студії о третій годині ночі у святковій сукні, із зачіскою і келихом шампанського.

Але як вдалося передати її у вигляді голограми?

[Ларрі О’Рейллі, голова компанії, що створила голограму]:
«Ми знімали її на камеру 4K. Ми також записували звук. Потім брали цю інформацію і поміщали на наш сервер, де її шифрували, стискали й відправляли інтернетом. Зображення відтворювалося на голографічному екрані».

Але глядачам здавалося, що Сара насправді була в кімнаті поруч із ними.

[Ларрі О’Рейллі, голова компанії, що створила голограму]:
«Ваш мозок каже вам, що вона разом із вами. Тобто ми створюємо відчуття присутності. І це зовсім інший емоційний рівень».

Ця історія показала: щоб ощасливити свою обраницю, співати не обов’язково.
Коротке посилання на цю сторінку:

На весіллі в Канаді наречену вітала голограмаНова тростина для сліпих, яка повідомляє, коли приїде автобусДізнатися походження шерсті для вашого нового светра тепер можна за QR-кодом19-річна бельгійка хоче побити рекорд, самотужки облетівши світ на монопланіКанали Сошимілко в Мехіко очищають бульбашками повітряМамонт, який пройшов два кола ЗемліЯк і де створюють нові матеріали для польотів на низькій навколоземній орбітіМарсохід НАСА взяв першу пробу марсіанського камінняУ світі відзначають 30-річчя першого вебсайтуНобелівська премія з хімії: інструмент синтезу молекул