21.02.2021
Телеканал NTD

Аналіз крові для виявлення 50 видів раку тестують у Великій Британії

Аналіз крові для виявлення 50 видів раку тестують у Великій Британії

У Великій Британії почали тестувати революційний аналіз на виявлення онкології. Завдяки йому знаходитимуть коло 50 видів..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

У Великій Британії почали тестувати революційний аналіз на виявлення онкології. Завдяки йому знаходитимуть коло 50 видів раку до появи симптомів.

Тестування проводить Національна служба охорони здоров’я Англії.

[Аманда Притчард, вик. директор Національної служби охорони здоров’я]:
«Пацієнти матимуть значно більше шансів на одужання, а лікування спроститься. Отже, відсьогодні ми запрошуватимемо людей здавати кров на аналіз у зручних місцях, таких як торгові центри й парки».

Нині онкологію знаходять за допомогою біопсії. Тобто шматочок тканини беруть на біохімічне дослідження. Але цей аналіз призначають, лише коли появляться симптоми.

А новий метод виявляє ранні зміни у структурі ДНК клітин крові. Його назвали тест «Галлері». Він допоможе знаходити онкологію раніше, тобто підвищить шанси на виживання.

[Аманда Притчард, вик. директор Національної служби охорони здоров’я]:
«Наш довгостроковий план — постаратися досягти 75 %, тобто виявляти три чверті випадків на першій і другій стадіях».

У дослідженні візьмуть участь 140 тисяч осіб віком від 50 до 77 років. Триватиме воно два роки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аналіз крові для виявлення 50 видів раку тестують у Великій БританіїЯк залишатися щасливим у старості, з’ясували вченіСловацький аеромобіль здійснив перший міжміський політ у тестовому режиміЗа Гренландією знайшли новий найпівнічніший острівНАСА прогнозує, що впродовж 10 років прибережні зони буде затопленоMobile World Congress проходить без багатьох великих компанійУ світі відзначають 30-річчя першого вебсайтуДослідження: какаду навчають один одного відкривати сміттєві бакиМанікюр за 10 хвилин: як робот фарбує нігтіМарсохід НАСА взяв першу пробу марсіанського каміння