09.05.2022
Телеканал NTD

Аналіз крові для виявлення 50 видів раку тестують у Великій Британії

Аналіз крові для виявлення 50 видів раку тестують у Великій Британії

У Великій Британії почали тестувати революційний аналіз на виявлення онкології. Завдяки йому знаходитимуть коло 50 видів..

Дата завантаження: 2022-08-09

video

У Великій Британії почали тестувати революційний аналіз на виявлення онкології. Завдяки йому знаходитимуть коло 50 видів раку до появи симптомів.

Тестування проводить Національна служба охорони здоров’я Англії.

[Аманда Притчард, вик. директор Національної служби охорони здоров’я]:
«Пацієнти матимуть значно більше шансів на одужання, а лікування спроститься. Отже, відсьогодні ми запрошуватимемо людей здавати кров на аналіз у зручних місцях, таких як торгові центри й парки».

Нині онкологію знаходять за допомогою біопсії. Тобто шматочок тканини беруть на біохімічне дослідження. Але цей аналіз призначають, лише коли появляться симптоми.

А новий метод виявляє ранні зміни у структурі ДНК клітин крові. Його назвали тест «Галлері». Він допоможе знаходити онкологію раніше, тобто підвищить шанси на виживання.

[Аманда Притчард, вик. директор Національної служби охорони здоров’я]:
«Наш довгостроковий план — постаратися досягти 75 %, тобто виявляти три чверті випадків на першій і другій стадіях».

У дослідженні візьмуть участь 140 тисяч осіб віком від 50 до 77 років. Триватиме воно два роки.
Коротке посилання на цю сторінку:

Аналіз крові для виявлення 50 видів раку тестують у Великій БританіїНа Філіппінах із банерів роблять тротуарну плиткуРоботи в метро й штучний інтелект для сліпих: технологічна виставка в ПарижіБілих ведмедів з іншою генетикою знайшли у віддаленому регіоні ГренландіїЯпонці створили робота-змію для допомоги в екстремальних ситуаціяхЗастосунок допомагає пакистанцям із глухотою спілкуватися з іншими людьмиНа будмайданчику в Мексиці знайшли стародавнє місто маяНа грецькому острові Тілос більше немає сміттєзвалищаРиба-робот полює на пластик у Світовому океаніЦілий скарб зі стародавніх мумій знайшли в єгипетському некрополі Саккари

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: