04.07.2021
Телеканал NTD

Гаррі й Меган востаннє з’явилися на публіці як монарше подружжя

Гаррі й Меган востаннє з'явилися на публіці як монарше подружжя

Британський принц Гаррі й Меган Маркл востаннє взяли участь у публічному заході як чинні члени королівської..

Дата завантаження: 2021-08-04

video

Британський принц Гаррі й Меган Маркл востаннє взяли участь у публічному заході як чинні члени королівської сім’ї. Подружжя відвідало службу у Вестмінстерському абатстві з нагоди Дня співдружності націй.

Це також уперше, коли їх бачать разом з іншими головними членами королівської сім’ї після того, як у січні було проведено екстрену зустріч щодо їхнього бажання зняти із себе високі обов’язки. На службі присутня королева Єлизавета II, принц Вільям з дружиною Кейт і принц Чарльз із дружиною Каміллою.

Січнева угода набирає чинності 31 березня. 35-річний Гаррі й 38-річна Меган більше не матимуть титулу «Їх королівська високість», не зможуть використовувати слово Royal (королівський) у своєму брендінгу й перестануть отримувати гроші з державної скарбниці. Принцом Гаррі залишиться, але втратить почесні військові звання. Утім, збереже за собою звання майора, капітана третього рангу й майора авіації. Адже він 10 років служив в армії.

Після заяви про відхід від монарших справ Гаррі й Меган більшу частину часу провели в Канаді. До Великої Британії повернулися нещодавно для прощального раунду зустрічей. Їхній маленький син Арчі залишився в Північній Америці.

За словами представника, подружжя планує часто бувати у Великій Британії і після того, як перестане бути монаршим.
Коротке посилання на цю сторінку:

Гаррі й Меган востаннє з’явилися на публіці як монарше подружжяПівденна Корея і КНДР повернули гарячу лінію зв’язкуКруїзні лайнери повертаються до Чорногорії після 16 місяців застоюУ Туреччині люди самі гасять свої будинкиВолонтери беруть у руки сапи, щоб зробити своє місто зеленимПожежники, олімпійці й музиканти: кумедні фотосесії із цикадамиСенегальці роблять цеглу із землі, щоби зводити прохолодні будинкиНа Темзі знову перераховують лебедівКруїзні лайнери перестали заходити до лагуни ВенеціїУ Києві відновили аудіоекскурсії в Бабиному Яру