08.12.2021
Телеканал NTD

Мінфін Франції закликав ЄС розробити план підтримки економіки в умовах коронавірусу

Мінфін Франції закликав ЄС розробити план підтримки економіки в умовах коронавірусу

Європі необхідно розробити масштабний і скоординований план дій, щоб підтримати свою економіку в умовах епідемії коронавірусу...

Дата завантаження: 2021-05-07

video

Європі необхідно розробити масштабний і скоординований план дій, щоб підтримати свою економіку в умовах епідемії коронавірусу. Про це міністр фінансів Франції сказав під час радіоінтерв’ю.

[Бруно ле Мер, міністр фінансів Франції]:
«Європа повинна довести свою політичну ефективність. Я очікую сильної, масштабної та скоординованої реакції Європи, яка допоможе уникнути економічної кризи після епідемії».

Він також додав, що наступного тижня під час зустрічі з колегами по єврозоні висуне свої пропозиції.

[Бруно ле Мер, міністр фінансів Франції]:
«Історія світової економіки розділиться на два етапи: до коронавірусу й після. Думаю, наші громадяни чекають від нас підтримки незалежності та суверенітету, якщо говорити про стратегічні виробничо-технологічні зв’язки, а також хочуть глобалізації, коли мова йде про те, щоб бути відповідальнішими й організованішими».

На думку ле Мера, темпи зростання економіки Франції цього року можуть стати нижчими ніж 1%. Раніше прогнозували 1,3%.

До скоординованих заходів закликає й Італія, яка більше за інші країни ЄС постраждала від епідемії. Їй довелося помістити на карантин всю північ, де розташований її промисловий і фінансовий центр.

Німеччина ж уже пообіцяла підтримати свої компанії, які постраждали від спалаху.

[Петер Альтмаєр, міністр економіки Німеччини]:
«Разом з європейськими друзями і, звичайно, тут, у Німеччині, ми вживемо необхідних заходів: збільшимо інвестиції та прискоримо планування, а також допоможемо постраждалим компаніям, кожній окремо».

Загалом у Європі епідемія коронавірусу найбільше зачепила Італію, Францію, Німеччину, Іспанію, а також Швейцарію, Нідерланди, Швецію, Бельгію та Норвегію.
Коротке посилання на цю сторінку:

Мінфін Франції закликав ЄС розробити план підтримки економіки в умовах коронавірусуСенат США проголосував за процес імпічменту експрезидента ТрампаУ Польщі посилюють карантинні заходиТрамп запустив онлайн-платформу для комунікації зі своїми прихильникамиЕксполіціянта Дерека Шовіна визнали винним у смерті Джорджа ФлойдаОпитування: як карантин уплинув на жителів КиєваООН: майже мільйон людей голодує в МозамбікуДесятки загиблих: трагедія на релігійному святі в ІзраїліПоезд сошёл с рельсов в Египте: более десяти погибшихВ Італії ще місяць діятиме обмеження на пересування між регіонами