28.08.2021
Телеканал NTD

Індійський вчитель проводить уроки на дорозі

Індійський вчитель проводить уроки на дорозі

Дошки на стіні й бетонні парти. Ось так навчаються діти в одному із сіл на сході..

Дата завантаження: 2021-10-28

video

Дошки на стіні й бетонні парти. Ось так навчаються діти в одному із сіл на сході Індії. Ні зручностей, ні даху над головою, ні столів. Але дітям це, схоже, до вподоби.

З березня минулого року більшість із них просто тинялася вулицями села. Через карантин школу закрили. А відвідувати онлайн-уроки не було можливості. Велика кількість людей тут живе без інтернету.

Напевно, усе б так і залишалося, якби не місцевий учитель. Ось він і придумав, як і правил дотриматися, і дітей навчити.

[Двіпнараян Наїк, учитель початкової школи]:
«Ми навчаємо дітей усього — як дотримуватися дистанції, як носити маску, наскільки важлива маска і як мити руки. Діти самі вчаться, а також передають знання іншим».

Ось урок біології. Діти уважно вивчають мікробів. Багато обладнання учитель закуповує сам.

[Хіманті Гауда, школярка]:
«Ми всі прийшли вчитися. І дуже цьому раді. Добродій дає нам книги, зошити, рюкзаки та фрукти».

[Маундія Ора, школярка]:
«Школярі спочатку не вчилися через локдаун. А тепер ми знову навчаємося. Я цьому рада».

Дослідження показують, що в Індії онлайн навчається лише коло 10 % школярів. Водночас майже 40 % взагалі не вчиться. Також, згідно з опитуваннями, більшість батьків хочуть, щоби школи відкрилися якнайшвидше.
Коротке посилання на цю сторінку:

Індійський вчитель проводить уроки на дорозіНа півночі Канади водопровідна вода тхне нафтоюУ Мексиці шукають застосування водоростям, які захопили Карибське мореРівень найбільшого водосховища США опустився до критичної позначкиНа Криті історичні знання засвоюють за трапезоюТуреччина будує стіну на кордоні з ІраномЧерез пандемію Японія продовжила режим надзвичайної ситуації до 12 вересняВхід до Венеції хочуть зробити платнимЧерез посуху в Бразилії висихають водосховища