21.02.2021
Телеканал NTD

Ветеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в Іспанії

Ветеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в Іспанії

Пожежу на південному березі Іспанії, що палала майже тиждень, узяли під контроль. Допомогли дощі й зусилля..

Дата завантаження: 2021-09-20

video

Пожежу на південному березі Іспанії, що палала майже тиждень, узяли під контроль. Допомогли дощі й зусилля вогнеборців.

З 8 вересня вогонь випалив майже 10 тисяч гектарів лісів і чагарників. У постраждалих районах знаходять обгорілий транспорт, зокрема вантажівки й бульдозери.

Приїхали сюди й ветеринари, щоб знайти обгорілих тварин.

[Віргін Валграве, ветеринар]:
«Усі знають, що тут була велика пожежа. І сьогодні перший день, коли вогонь узяли під контроль. Ось чому ми прийшли сюди з їжею, ліками та всім іншим для тварин. Будемо шукати біля доріг постраждалих обгорілих звірів і надавати допомогу».

До гасіння залучили коло 1000 пожежників та армійців, а ще близько 50 літаків. Це був один із найскладніших осередків займання в Іспанії за останній час. Загинув один вогнеборець.

Пожежа розгорілася минулого тижня через сильні вітри. Вогонь охопив гірський район біля прибережного курорту Естепона, який популярний серед британських туристів і пенсіонерів.

Із зони лиха евакуювали близько 2000 осіб. Як повідомляють, більшій частині з них уже дозволили повернутися.

Влада вважає, що загоряння сталося через підпал. Розслідування триває.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ветеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в ІспаніїУбито президента Гаїті, кількох нападників застрелилиВійськовики Гвінеї скинули з посади 83-річного президента«Нічого не залишилося»: пожежа в Орегоні знищила десятки будинківПід завалами 12-поверхової будівлі в американському Маямі може ще бути до 100 осібЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у Берліні57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до ЄвропиТроє загиблих, десятки постраждалих: у Чехії зіткнулися два потяги«Велика двадцятка» допоможе бідним країнам виробляти вакциниРБ ООН закликала створити в Афганістані новий уряд