24.06.2021
Телеканал NTD

Ветеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в Іспанії

Ветеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в Іспанії

Пожежу на південному березі Іспанії, що палала майже тиждень, узяли під контроль. Допомогли дощі й зусилля..

Дата завантаження: 2021-10-24

video

Пожежу на південному березі Іспанії, що палала майже тиждень, узяли під контроль. Допомогли дощі й зусилля вогнеборців.

З 8 вересня вогонь випалив майже 10 тисяч гектарів лісів і чагарників. У постраждалих районах знаходять обгорілий транспорт, зокрема вантажівки й бульдозери.

Приїхали сюди й ветеринари, щоб знайти обгорілих тварин.

[Віргін Валграве, ветеринар]:
«Усі знають, що тут була велика пожежа. І сьогодні перший день, коли вогонь узяли під контроль. Ось чому ми прийшли сюди з їжею, ліками та всім іншим для тварин. Будемо шукати біля доріг постраждалих обгорілих звірів і надавати допомогу».

До гасіння залучили коло 1000 пожежників та армійців, а ще близько 50 літаків. Це був один із найскладніших осередків займання в Іспанії за останній час. Загинув один вогнеборець.

Пожежа розгорілася минулого тижня через сильні вітри. Вогонь охопив гірський район біля прибережного курорту Естепона, який популярний серед британських туристів і пенсіонерів.

Із зони лиха евакуювали близько 2000 осіб. Як повідомляють, більшій частині з них уже дозволили повернутися.

Влада вважає, що загоряння сталося через підпал. Розслідування триває.
Коротке посилання на цю сторінку:

Ветеринари вийшли шукати обгорілих тварин після пожежі в ІспаніїУ Південній Кореї добова кількість нових хворих на COVID побила рекорд«Велика двадцятка» допоможе бідним країнам виробляти вакциниУ Таїланді постраждалим від повеней допомагають добровольці на парапланахФранцуз оголосив голодовку через обов’язкову вакцинацію медиків і пожежниківГоловною темою Генасамблеї ООН залишається COVID і вакциниПівнічна Корея знову випробувала ракетуРБ ООН закликала створити в Афганістані новий уряд57 мігрантів потонули біля берегів Лівії на шляху до Європи«Страшно й красиво»: подивитися на виверження вулкана на острові Пальма приїжджають туристи