23.11.2021
Телеканал NTD

У пожежі в Іспанії загинув один вогнеборець

У пожежі в Іспанії загинув один вогнеборець

В Іспанії борються з лісовою пожежею, і є вже перша жертва. Палають ліси на півдні країни..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

В Іспанії борються з лісовою пожежею, і є вже перша жертва. Палають ліси на півдні країни біля курорту Естепона, який популярний серед британських пенсіонерів. Під час гасіння загинув пожежник.

[Кармен Креспо, міністр захисту довкілля Андалусії]:
«Мушу повідомити сумну звістку. На жаль, під час гасіння пожежі в Хубріке загинув пожежник. <…> Йому було 44 роки, він мав шестирічний досвід роботи».

Полум’я зайнялося в середу ввечері й відтоді охопила 2000 гектарів густого лісу. Перекрито кілька доріг, зокрема автомагістраль, яка проходить уздовж Середземного моря. З чотирьох населених пунктів евакуювали коло тисячі осіб.

З вогнем бореться понад 300 пожежників. Під контроль вогонь так і не взяли.

За даними на кінець серпня, пожежі в Іспанії випалили понад 74 тисячі гектарів лісів. Це більше ніж середньостатистичні показники за останні 10 років, але поки менше, ніж було у 2012-му. Тоді вогонь знищив 190 тисяч гектарів.

За даними міністерства захисту довкілля Іспанії, сім із десяти найбільш спекотних років в історії країни припадають на останнє десятиліття.
Коротке посилання на цю сторінку:

У пожежі в Іспанії загинув один вогнеборецьG7 закликає «Талібан» відкрити доступ до аеропорту Кабула«Талібан» сформував новий урядБілоруська спортсменка Тимановська отримала польську гуманітарну візуПожежа біля Лазурового берега увійшла до п’ятірки найбільших за століттяФранцуз оголосив голодовку через обов’язкову вакцинацію медиків і пожежниківСША депортували до Мексики 260 мігрантівСтрілянина в Пермському університеті: 8 убитих, понад 20 пораненихКНДР запустила ракету, яка здатна перенести ядерну боєголовкуУ Південній Кореї найвищий приріст кількості хворих на COVID із грудня 2020 року