05.02.2024
Телеканал NTD

Потягати за хвіст: як болівійський гід дружить із диким крокодилом

Потягати за хвіст: як болівійський гід дружить із диким крокодилом

Потягати за хвіст величезного крокодила — на таке зважиться не кожен. Але одному болівійському гідові, який..

Дата завантаження: 2024-10-04

video

Потягати за хвіст величезного крокодила — на таке зважиться не кожен. Але одному болівійському гідові, який водить амазонськими джунглями, це чомусь вдається. Чому — і сам не знає. Можливо, рептилія дозволяє всякі зухвалості й не чіпає, бо той її підгодовує.

Алехандро Гіл так поводиться лише з одним крокодилом. Назвав його Хесусом. Дивна дружба триває вже не перший рік. До слова, крокодили живуть приблизно як люди — до 100 років.

[Алехандро Гіл, друг крокодила]:
«Ми бачимо Хесуса лише в посушливий сезон, коли в річці мало води. Це починається приблизно 15 серпня. А в січні ми його втрачаємо, бо річка стає дуже глибокою й заливає береги».

Алехандро зізнається, що досі нервується. Жодних гарантій безпеки немає — усе на свій страх і ризик. Туристів до чотириметрової рептилії не підпускає.

[Алехандро Гіл, друг крокодила]:
«У мене коліна тремтять, коли працюю з Хесусом. Я завжди дуже боюся, дуже обережний і також із повагою ставлюся до туристів. Гіди в Якумі й у всій Болівії запитують туристів, чи хочуть ті це бачити, і якщо вони згодні, то я це роблю. Якщо хоч хтось не хоче, то ми цього не робимо».

Це далеко не перший відомий випадок дружби людей із дикими крокодилами. Так, в Африці є село, де ці рептилії взагалі не нападають на місцевих жителів. Ті у відповідь шанують їх як священних тварин.
Коротке посилання на цю сторінку:

Потягати за хвіст: як болівійський гід дружить із диким крокодиломСотні морських левів на якийсь час витіснили людей із пляжу в СШАВ Іспанії працює аквапарк для собакЗолотий дракон та медитація: Відень прикрасили заходи ФалуньгунУгорське село зайнялося саморозвитком і приваблює молоді сім’ї та туристівМуденгоманія: популярність карликового бегемотика допомагає бізнесу в ТаїландіУ Таїланді влаштували традиційні перегони запряжених буйволів1000 клаптикових ковдр привезли майстри з різних країн на виставку в СШААртінсталяція об’єднала мешканців канадського міста ТоронтоУ Празькому зоопарку народився рідкісний китайський панголін

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: