23.12.2021
Телеканал NTD

КНДР запустила ракету, яка здатна перенести ядерну боєголовку

КНДР запустила ракету, яка здатна перенести ядерну боєголовку

Північна Корея, ймовірно, провела випробування нової крилатої ракети великої дальності. Запуски для неї — річ звичайна...

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Північна Корея, ймовірно, провела випробування нової крилатої ракети великої дальності. Запуски для неї — річ звичайна. Але аналітики кажуть, що це перша ракета КНДР, яка здатна переносити ядерну боєголовку.

Про запуск оголосили по північнокорейському державному телебаченню. І Південна Корея зі США відразу почали перевіряти, чи так це насправді.

[Лі Джон Чу, прессекретар міністерства уніфікації Південної Кореї]:
«Розвідки Південної Кореї і Сполучених Штатів тісно співпрацюють і глибоко аналізують ситуацію».

У міноборони Південної Кореї кажуть, що підтвердити інформацію особисто в північного сусіда поки неможливо.

[Пу Сон Чан, прессекретар міністерства оборони Південної Кореї]:
«Як ви знаєте, військова гаряча лінія між Південною та Північною Кореєю працює погано».

У березні КНДР випробувала нову балістичну ракету малої дальності. Крилаті ракети вона запускала й наприкінці січня, усього за кілька годин після того, як посаду президента США обійняв Джо Байден.

Головне питання — чи опанувала КНДР технологію створення мініатюрних ядерних боєголовок, які б могла перенести ракета. Північнокорейський лідер Кім Чен Ин раніше цього року заявив, що розроблення маленьких бомб — основна мета його країни.
Коротке посилання на цю сторінку:

КНДР запустила ракету, яка здатна перенести ядерну боєголовкуСтрілянина в Пермському університеті: 8 убитих, понад 20 пораненихЖорсткі затримання учасників протесту проти «антиковідних» заходів у БерлініЄС готується до напливу афганських біженців і нелегальних мігрантівУ Канаді палає близько 200 лісових пожежЗливи в Європі змивають машини й затоплюють містаУраган «Іда» став одним із найсильніших у ЛуїзіаніПольща вводить режим надзвичайного стану на кордоні з БілоруссюСША депортували до Мексики 260 мігрантів