23.10.2021
Телеканал NTD

«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінок

«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінок

На Тижні моди в Нью-Йорку — «Весна-літо — 2022» від дому моди «Carolina Herrera». Показ проходить..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

На Тижні моди в Нью-Йорку — «Весна-літо — 2022» від дому моди «Carolina Herrera». Показ проходить у Верхньому Іст-Сайді на Мангеттені, де колись почалася історія бренду.

Колекція має дві частини. Спочатку — елегантне вбрання чорного й білого кольорів. Моделі демонструють коктейльні міні й вечірні довгі сукні. Легкості надають рюші, волани й великі банти.

Й ось чорно-біла гама змінюється вибухом барв. Ніжно-рожевий, яскраво-жовтий, персиковий і червоний. Плаття прикрашені воланами й бантами. Є й суворіші наряди.

Тиждень моди в Нью-Йорку вперше з початку пандемії проходить наживо.

[Вес Гордон, креативний директор компанії «Carolina Herrera»]:
«Мене цей показ дуже схвилював із двох причин. По-перше, ми відзначаємо 40-річчя дивовижного дому моди «Herrera». А по-друге, я чекав показу на подіумі півтора року».

Креативний директор бренду Вес Гордон каже, що нова колекція показує його бачення жінки в нарядах «Herrera».

[Вес Гордон, креативний директор компанії «Carolina Herrera»]:
«Цей бренд створює наряди для могутніх, гламурних, казкових жінок, які визнають і цінують неймовірну силу одягу».

На показ «Carolina Herrera» прийшли співачка Тінаше й акторка Дав Камерон.
Коротке посилання на цю сторінку:

«Carolina Herrera» показала колекцію для гламурних і казкових жінокЦеремонію зміни варти біля Букінгемського палацу провели вперше з початку пандеміїБруклінський музей повернув 1300 давніх артефактів Коста-РиціЗалишки стародавньої церкви під руїнами іншого храму знайшли у Великій БританіїГучно й весело: як проходить фестиваль духових оркестрів у СербіїПолоскотати нерви: хто готовий зробити фото на прозорому балконі в Сан-ПаулуГігантський візерунок: у Киргизії виготовляють унікальні килимиМайкл Корс показав свою колекцію наживо вперше з початку пандеміїГотелі й ресторани Канн готуються зустріти гостей кінофестивалюТрадиційні сокири як і раніше роблять на Закарпатті