23.12.2021
Телеканал NTD

50 відтінків рудого: у Нідерландах зібралися сотні власників вогненних шевелюр

50 відтінків рудого: у Нідерландах зібралися сотні власників вогненних шевелюр

Руді й веселі. Сотні власників вогненних шевелюр зібралися на півдні Нідерландів у Тілбурзі. Тут проходить триденний..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Руді й веселі. Сотні власників вогненних шевелюр зібралися на півдні Нідерландів у Тілбурзі. Тут проходить триденний фестиваль «Дні рудих». Учасники приїхали з Великої Британії, Німеччини, Угорщини, США та інших країн.

[Барт Рувенгорст, організатор фестивалю]:
«У дні фестивалю сотні рудих збираються разом, і це особливе почуття. Наприклад, до нас приїхала руда єгиптянка. Вона каже, що у своєму місті одна така. А тут вона зустрілася зі своєю міжнародною сім’єю».

Торік фестиваль скасували через пандемію. Зараз учасників менше, ніж зазвичай. Заходів теж небагато, але розваг однаково вистачає. Приміром, можна дізнатися назву кольору свого волосся за допомогою таблиці. На ній показано 50 відтінків рудого.

[учасниця фестивалю]:
«Нам весело спілкуватися, і тут зустрічаєш багато людей, а можна побути й на самоті. Це щось особливе».

Фестиваль «Дні рудих» проходить у Нідерландах із 2005 року. Зазвичай на нього з’їжджається до 5000 осіб із різних країн.
Коротке посилання на цю сторінку:

50 відтінків рудого: у Нідерландах зібралися сотні власників вогненних шевелюрВундеркінд: 4-річна піаністка готується підкорити світові сцени«Козиний десант» висадився в парку Нью-Йорка для боротьби з бур’янами«Земля — як одна країна»: француз відвідав усі держави світуМоржиха запливла туди, де її не чекалиНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваМузей морозива в Сінгапурі: як підсолодити вихід із локдауну1000 звірів за рік урятувала австралійська організація«Собакотлон»: собаки разом зі своїми господарями виборювали першість у Хорватії