23.11.2021
Телеканал NTD

У Чилі врятували заблукалого пінгвіна Гумбольдта

У Чилі врятували заблукалого пінгвіна Гумбольдта

Заблукалого пінгвіна Гумбольдта врятували в Чилі. Спочатку на березі Тихого океану його помітили туристи. Пінгвін зовсім..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Заблукалого пінгвіна Гумбольдта врятували в Чилі. Спочатку на березі Тихого океану його помітили туристи. Пінгвін зовсім ослаб і, здавалося, не розуміє, де опинився. Можливо, від звичного місця проживання його віднесло морською течією.

Опіку над птахом узяли місцеві рибалки. Спочатку його відправили до ветеринарної клініки в Кальдері. Пінгвін набрався сил, і тепер його повертають у дику природу Національного парку Пан-де-Асукар.

[Гонсало Гомес, співробітник агентства з рибальства]:
«Ми обрали цей парк, бо поруч є острів, де мешкає багато пінгвінів. Це місце їхнього скупчення найближче до того, де був знайдений наш птах».

Пінгвінів Гумбольдта вважають уразливим видом. У дикій природі їх дедалі менше. Зараз живе не більш як 10 тисяч дорослих птахів. Цей вид занесено до Червоної книги, і в Чилі він перебуває під охороною держава.

Пінгвіни Гумбольдта живуть на узбережжі Перу й Чилі в тих місцях, де проходить холодна Перуанська течія.
Коротке посилання на цю сторінку:

У Чилі врятували заблукалого пінгвіна ГумбольдтаВаги й рулетки: у Лондонському зоопарку вимірюють і зважують його мешканцівТюлень став учасником парусної регати, забравшись на тримаранРідкісний примат: у зоопарку радіють першому в цьому році орангутангуПотягати за хвіст: як болівійський гід дружить із диким крокодиломНа злеті кар’єри: нігерійському майстрові ніколи йти на пенсію«Собакотлон»: собаки разом зі своїми господарями виборювали першість у ХорватіїПарковий пагорб на пів року поставили в центрі ЛондонаВундеркінд: 4-річна піаністка готується підкорити світові сцени