23.12.2021
Телеканал NTD

До індійки щодня прилітає три десятки папуг

До індійки щодня прилітає три десятки папуг

Три десятки папуг щодня відвідують індійського банкіра Радхіку в місті Пуна. Дівчина підгодовує птахів уже півтора..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Три десятки папуг щодня відвідують індійського банкіра Радхіку в місті Пуна. Дівчина підгодовує птахів уже півтора року. Нетерпляче чекає їх вранці й увечері.

[Радхіка Сонаване, жителька Пуни]:
«Є два чи три доброзичливих папуги, яким подобається, коли їх годують із рук. Але спочатку птахи беруть їжу з годівниць, і лише коли звикнуть, починають їсти з рук».

Спочатку до Радхіки прилітало небагато папуг, але під час пандемії пернатих гостей побільшало.

[Радхіка Сонаване, жителька Пуни]:
«Раніше прилітали ожерелові папуги Крамера. Пізніше з’явилися олександрійські кільчасті папуги, і тепер їх багато. Зараз вони прилітають щодня. І мені здається, між нами є якийсь зв’язок».

В Індії ожерелових папуг Крамера одомашнили ще 3000 років тому. Ці птахи мають веселу вдачу, і вони здатні імітувати безліч звуків і слів. Олександрійські кільчасті папуги теж добре уживаються з людьми, щоправда, слів запам’ятовують небагато.
Коротке посилання на цю сторінку:

До індійки щодня прилітає три десятки папугПерша клініка для диких звірів і птахів з’явилася в АвстраліїПанди-близнюки народилися в мадридському зоопаркуПарковий пагорб на пів року поставили в центрі ЛондонаНавіщо «запорожці» з усієї України з’їхалися до КиєваВенесуельське подружжя перетворило свій дім на притулок для лінивцівРідкісний примат: у зоопарку радіють першому в цьому році орангутангуПанди-близнюки народилися у французькому зоопаркуНа злеті кар’єри: нігерійському майстрові ніколи йти на пенсіюКрижана ванна: як зміцнюють імунітет у пустелі ОАЕ