23.12.2021
Телеканал NTD

Автошоу в Мюнхені: «Porsche» показала електричний спорткар «Mission R»

Автошоу в Мюнхені: «Porsche» показала електричний спорткар «Mission R»

Концепт електричного спорткара «Mission R» показала німецька компанія «Porsche». Прем'єра проходить на Міжнародному автомобільному салоні в..

Дата завантаження: 2021-09-23

video

Концепт електричного спорткара «Mission R» показала німецька компанія «Porsche». Прем’єра проходить на Міжнародному автомобільному салоні в Мюнхені.

[Олівер Блум, голова компанії «Porsche»]:
«Моя особиста дизайнерська родзинка цього автомобіля — кристально прозорий дах з екзоскелетом із вуглецевого волокна. В автоспорті майбутнього з’явиться більше електричних і цифрових технологій. І він має стати екологічнішим».

У спорткарі два електромотори, які разом видають 1100 кінських сил. До 100 кілометрів за годину розганяється менш ніж за 2,5 секунди. Максимальна швидкість — понад 300 кілометрів за годину.

Кузов авто складається переважно з пластику, посиленого натуральними волокнами льону. Екологічний матеріал використали для створення переднього сплітера, дифузора й бічних порогів, а також для деталей усередині салону.

Конструкцію карбонового даху в «Porsche» називають екзоскелетом. Вона відіграє роль оболонки даху й захисного каркаса.

На презентації були й зоряні гості — актор Патрік Демпсі та автоперегонник Тімо Бернгард.
Коротке посилання на цю сторінку:

Автошоу в Мюнхені: «Porsche» показала електричний спорткар «Mission R»Крутий і культовий: «BMW» показала концепт-кар зі сміттяВипробуй позашляховик: Чиказький автосалон тепер інтерактивнийІранець самотужки створює копію гіперкара «Bugatti»Розкішні й електричні: виставка гібридних суперкарів відкрилася в КаліфорніїВиставка Motor Bike Expo у Вероні зібрала тисячі байкерів з усієї Італії«Mercedes», «Maybach» і «Smart»: електричні прем’єри Мюнхенського автосалону