20.08.2022
Телеканал NTD

Бездоріжжя й море багна: як в Угорщині проходять змагання з трофі-рейду

Бездоріжжя й море багна: як в Угорщині проходять змагання з трофі-рейду

Чим більше багна, тим ефектніше видовище. В Угорщині проходить фестиваль Babod Off Road. У змаганнях із..

Дата завантаження: 2022-08-20

video

Чим більше багна, тим ефектніше видовище. В Угорщині проходить фестиваль Babod Off Road. У змаганнях із трофі-рейду бере участь 2000 позашляховиків і квадроциклів. Перегони проходять біля села Шомодьбабод.

[Віктор Клаусманн, організатор фестивалю]:
«Такий досвід водіння ніде більше не дістанеш. З часом шанувальників перегонів по бездоріжжю звідусіль витісняють. Але в нас для них є місце, і на цій землі можна робити все, що схочеш».

У змаганнях беруть участь як потужні дорогі позашляховики, так і повністю перебудовані автомобілі. Іноді на трасі машини ламаються, але власники швидко їх лагодять.

[Віктор Клаусманн, організатор фестивалю]:
«Тут панує атмосфера єдності. Цих людей об’єднує любов до інженерії. Усі вони шанувальники машин».

Загрузлі в багні машини допомагають витягати і суперники, і глядачі.

[Зольтан Ревес, гість фестивалю]:
«Тут дивовижна атмосфера дружби й згуртованості. Усі водії — наші друзі, ми зустрічаємося щороку. Якщо хтось застряє, ми витягуємо його із багна. Тут люди допомагають один одному. Це незабутні враження. Прекрасне місце».

Перегони по бездоріжжю проходять тут із 85-го року. Першими організаторами були німецькі шанувальники офроуду. Через 11 років змагання стали проводити угорці. Вони розширили їх до масштабу фестивалю, під час якого проходять концерти та інші розважальні заходи.

Також угорські організатори підготували велику грязьову ванну. Вона стала однією з перешкод на трасі.

Фестиваль незмінно приваблює безліч глядачів. Цього року за три дні його відвідало 15 тисяч осіб.
Коротке посилання на цю сторінку:

Бездоріжжя й море багна: як в Угорщині проходять змагання з трофі-рейдуІндієць заправляє свій автомобіль переробленою олієюБолівійські мініелектрокари виходять на ринок Латинської АмерикиБезпілотний електробус пустять дорогами ТуринаНігерієць робить зі звичайних автобусів електробусиУ китайському Шеньчжені послуги роботаксі дозволили офіційноHyundai показала свій перший електричний седанГрязьові ванни для машин: в Угорщині проходять перегони по бездоріжжю

Підпишись на e-mail розсилку

Вибери, що б ви хотіли отримувати на свій e-mail: